Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdenétek ilyen bunkó...

Mit kezdenétek ilyen bunkó családtagokkal?

Figyelt kérdés

Költöztünk, a család jött segíteni. Viszont a költözés napján nagyon összekaptak mindent, több bútorunk is megsérült, mert ők minél előbb csak túl akartak esni az egészen. Most, hogy később mondtam nekik, hogy megsérültek bútorok, csak vállat rándítottak.

Másrészt az egyik rokon kapott tőlem bútorokat költözés után, amik nekem nem kellettek, de ő azóta meg sem köszönte. Nem is segített semmiben, el sem jött a bútorért, nekem kellett odaküldeni egy harmadik rokonnal, napok óta meg meg sem mukkant, hogy "köszönöm" vagy valami.

Ezek után mind úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna. Ha bármit is meg merek mondani, hogy zavar, egyből kikiáltanak problémakeresőnek, veszekedősnek, kötekedősnek. Csak szerintem brutálisan bunkók?


2020. aug. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mármint ilyennek mint neked? Semmit.
2020. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy "Köszönömöt" nem nehéz kinyögni. Másodszor meg nem nagyon tudsz mit tenni velük, csak hogy máskor nem őket kéred meg, hogy segítsenek, tekintettel a sérült bútorokra.
2020. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az ember sosem kéri meg semmire a rokonait. Ezt egy életre tanuld meg. Soha. Hogy ne járjon úgy ahogy te.
2020. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Én rájuk ilyesztenék/megleckéztetném őket. Elmennék hogy annyira megsérült a bútor MIATTATOK hogy javíttatni kell (egykis túlzást is belecsempésznék). Es mivel ti vagytok a felelősek ezért kikéne fizetnetek x ezer forintot. Lehet nem vállat rángatnának. Ha olyan van akkor nem fogadnám el és elmondanám hogy durva volt hogy csak vállatrántottatok. Ha csak szó nélkül odaadná akkor csak boldog lennék hogy lett plusz 5 ezer forintom.
2020. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak vállant ránt egy ilyenre, meg egy köszönömöt sem csikar ki magából, azt az sem érdekli, ha javíttatni kell a bútort miattuk. Szóvá lehet tenni, hogy az önbecsüléseden segíts egy kicsit, de egyébként el kell engedni és kerülni minden ilyen helyzetet velük a jövőben
2020. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem koszonte meg a butort akkor csak pup neki a hatan. (Nem tetszik neki, nem is kellett neki, nem orul neki) vagy szimplan a rokonodnak van sulyos egyeb problemaja pl beteg gyerek munkahelyi gebasz hazassagi/parkapcsolati vslsag es epp a butor megkoszonese az utso a sorrendjeben. Ha eljut oda majd megkoszoni.

Az ingyen munkaero foleg ha alapbol is vallranditosak akkor sajnos ilyen. Mi profikkal koltoztettunk es megis lett serult butor (csak meg sokat is fizettunk erte).

2020. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!