Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A volt férjem nem "tud"...

A volt férjem nem "tud" eljönni a lányunk esküvőjére, és most nászajándékot sem "tud" küldeni. Hazudjak a lányomnak?

Figyelt kérdés
Viszont azt kérte, hogy vegyek én valami ajándékot és mondjam azt, hogy ő küldte. És majd később visszaadja az árát. Tehát egyfajta "kegyes " hazugság lenne. Megtegyem vagy mondjam el az igazat? Jelenleg nem tudom mi lenne a legjobb döntés.

2020. aug. 15. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
88%

Kár, hogy nem írtad a nyitó kérdés alá, hogy 16 éve tojik a lányára!

Akkor lehet, hogy egy pár válasz másképp hangzott volna. Az enyém is.

2020. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
64%

De miert is van meghivva az apuka, ha 15 eve nem latta a lanyat, a leendo ferjet sem ismeri?

Gondolom a lany sem kereste az apjat felnott fejjel sem.

Szerintem, apuka sem kivankozik az eskuvore menni, ugy hianyzott ez neki, mint pup a hatara.

2020. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
93%
Apukát nem érdekli a lánya. De a saját "jóhíre" bezzeg igen. Azért hazudjon az exfeleség!
2020. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom de ilyet csak filmekben láttam, mikor az ügyvéd lánya ment feleségül és az apa mondta is hogy ahogy lezárul ott lesz, erre kapott egy másikat és fel kelet hívnia a lányát hogy az ő dolga lesz a tárgyaláson ügyvédként jelen lenni mert a másik ügyvéd pont akkor hiányzott. A lány természetesen kiakadt, de el fogadta hogy a tárgyalás fontosabb mint az esküvő. A folytatást már nem láttam de vagy elhalasztották az esküvőt hogy ott legyen az apa, vagy folytatták és az apa csak a vége fele jelent meg. :) Az a legjobb döntés ha nem zaklatod ilyen eseményekkel a "volt férjedet"! A "volt férjek" sose mennek el egy olyan esküvőre ahol a volt nőjük egy másik fiúval kóricál! :) Thx.
2020. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Személyesen nagyon ritkán találkoznak, telefonon,interneten néha beszélnek. De olyankor is csak jellemzöen ígérget, hogy ez lesz,az lesz, aztán semmi. A lányom hívta meg telefonon, azt ígérte neki ott lesz. Az egyik válaszolónak pedig, nem, nem hazudtam még az apjával kapcsolatban a lányomnak.
2020. aug. 15. 13:02
 36/61 anonim ***** válasza:
71%

Te es a lanyod most azt varjatok el az apatol, hogy jatsza el az oromapa szerepet, ugy, hogy 15 eve egyik sem kereste a masikat?

Ekkora hulyeseget, minek lett meghivva? Fogadjatok el, hogy nem akar menni, hamis ajandek sem kell.

2020. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
6%
Nem, az apukát a 34- válaszoló jellemzi! Az ex apukának megalázó vagy féltékeny lenne egy amúgy is érzelgős és érzékeny eseménynél ahol mindenki párt alkot ott lenni! A volt férjek csak akkor mennek el ha többé már nem tudnak törődni az előző kapcsolatukkal, így ha nem megy az amiatt van hogy nincs új barátnője, szóval ha lenne új barátnője akkor menne el mert akkor nem izgatja a régebbi akitől amúgy is gyerekük született! Ez a seb ott vérzik hogy a régi apucinak nincs nője és valami megfordulna benne ha egy másik fiúval látná az ex nőjét a lányuk esküvőjén! De ha lenne barátnője ő is elmenne hidd el! :)
2020. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk akkor meg nem bánt velem jól, úgyhogy nem hiszem hogy vérző sebei lennének, amúgy is 17 éve váltunk el. És ez a lánya életének legfontosabb napja lesz. Amúgy az egyik előző válaszolónak . Tartják a kapcsolatot, de nagyon ritkán találkoznak. Ennek ellenére mintaapának tartja magát, akitől jobban senki nem törődik a gyerekeivel.
2020. aug. 15. 13:20
 39/61 anonim ***** válasza:
89%
Ne hazudozz neki szívességet téve.
2020. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
59%

Ertsd mar meg!

A lanyodnak lehet, hogy a legfontosabb napja lesz, apanak nem az. A francnak eroskodtok? Nem megy, nincs ajandek, es kesz.

2020. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!