Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is bántottak a saját...

Mást is bántottak a saját születésnapján a szülei?

Figyelt kérdés

Nálunk már 6.éve megy így, hogy minden alkalommal ezen a napon brutálisan nekem esik az anyám, alaposan megtipor és bánt...még jó, hogy hozzászoktam, különben rég öngyilkos lettem volna..


Kiváncsi vagyok, hogy ez másoknál is előfordul-e vagy csak én vagyok ilyen átkozott 🙁



2020. aug. 18. 16:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
És te tényleg semmit nem tettél? Kíváncsi lennék a másik oldalra. Persze, akkor is tahók. De minek vesznek virágot, meg ajándékot?
2020. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy a másik oldal. Az anyja elmebeteg.
2020. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tudom, hogy könnyű más faxával verni a csalánt, de én a helyedben felszívtam volna magam, visszaadtam volna a virágot és az ajándékot, majd közöltem volna, hogy "tessék, inkább vegyél belőle magadnak táskát, ebből (az ajándék) meg valami olcsó xart, nem akarok a boldogságod útjában állni." Ezután angolosan távoznék. Javaslom, jövőre cselekedj hasonlóan. És nagyon boldog születésnapot!
2020. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Utólag is: boldog szülinapot!:-)
2020. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sokat segített...


Igen, valóban elkövettem valami szörnyű nagy hibát előtte: megszülettem.


Természetes, hogy normál körülmények között felnőtt emberek számára érthetetlen, egyenesen elképzelhetetlen ez a szituáció...sajnos vannak olyan szülők, akik minden ok nélkül nekiesnek a gyerekeiknek, legyen az kiskorú vagy felnőtt..tapsó szőnyeg, boxzsák, szemetes...minden, csak nem tiszteletet, emberséges bánásmódot érdemlő személy egy gyerek ezeknek az szülőknek a szemében.


Azon kívül, hogy levegőt vettem a születésnapomon...nem követtem el semmit...sőt, az előtte levő napokban végig neki segítettem mindenben, elviseltem a szeszélyes, gusztustalan bánásmódját...kérte, hogy segítsek...ott ültem vele egész nap, aztán zavarni kezdte a magabiztosságom..gúnyolt,,pofákat vágott rám, kivette a kezemből a készüléket..aztán káromkodott, hogy neki senki nem segít, odamentem megint és rám ordított, hogy húzzak onnan..és tovább mondta a magájét, hogy nincs akire számíthat...na ilyen kis aranyos lelki megnyomorításnak vagyok kitéve minden nap, amikor olyan hangulatban van.


Nem bántam meg a telefon belenézést...ha a helyemben lennétek, ti is megtettétek volna a saját érdeketekben.


Az ajándékról annyit, hogy miután bántott, azonnal visszavette a virágot....semmit nem kaptam...egy gyertyát sem...a másik, amit a nevelőm vett az utasítására ( valami olcsó szar, ahogy írta neki az anyám) nem szívből jött...kitettem az erkélyre..nem akartam kidobni, mert sajnáltam volna a növènyt..de nincs gyomrom mégcsak ránézni sem...



Nekem természetes volt, hogy minden jeles alkalommal felköszöntöttem őket, még tortát is rendeltem az anyámnak, amiért súlyos betegen el is mentem aznap...az összes diàlmunkás keresetem rájuk költöttem, mert szeretek örömet okozni másokbak sajnos...azt hiszem, többé nem teszem...


Még egyszer köszönöm, hogy kibeszélhettem magamból..és nagyon hálás vagyok a köszöntésekért is!

2020. aug. 19. 08:21
 26/30 anonim ***** válasza:
18%
Köszi a nullát. Azt hittem kérdezni azért lehet. Az a véleményem, hogy ha utálok valakit, nem veszek semmit a szülinapjára. Persze mindenki más és máshogyan gondolkodik, viszont ha tudod, hogy anyád stílusa milyen, akkor talán érdemesebb lenne nem az ő társaságát keresni, hanem máshol tölteni az időt, ha más nincs akkor egy könyvtárban, vagy parkban pl.
2020. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez az, amit innentől kezdve hagyd abba! Többet egy ft-ot rájuk ne költs a diákmunkából, csakis magadra-meg aki érdemes rá, pl. barát, barátnő, akárki, aki szeretettel fordul feléd- és igen, jól gondolod, hogy így kell tenned! Kitartást!
2020. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Nagyon Boldog szulinapot kivanok Neked! Igy utolag is!


Az en helyzetem mas volt mint a tied. Szuletesnapomon eljatszottak a szereto szuloket ! Majd masnap elmeseltek hogy ez milyen aldozat volt. Es mennyi penzt koltottek . Mennyi gyerek orulne annak amim van. Es ok milyen kva jo szulok! Termeszetesen Es en nekem halasnak kell lennem. Persze ment a lelki terror minden nap! Megalaztak. Veressel fenyegettek. Elmondtak hogy en sosem leszek olyan jo mint ok. Ok diplomasak es en sosem leszek . Sosem fogok annyi penzt keresni mint ok. Es mindenki oket sajnalja mert en nem tudok megfelelni az o elvarasaiknak....


De fiatal es gyerek fejjel probaltam megfelelni. Torta ajandek a szulinapra! Kesobb hozzam lett vagva az ajandek hogy ez milyen szar mas gyerek nem ilyet vesz a szuleinek... de ok milyen jok mert mas szulo megvert volna ezert de ok nem! Es legyek halas.

Emlekszem milyen buntudatom volt eleinte, amikor mar nem vettem nekik semmit. Ha a mai fejemmel vissza mehetnek nem lenne buntudatom. De hat ez az o celjuk. A szerencse hogy ki tudtam kerulni a hatasuk alol. Szoval hajra! Az ero benned van! Csak nyomd el a buntudatot! Azt ok neveltek beled.

2020. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted vegyél egy kutyát.Több szeretetet kapsz tőle mint anyukádtól.Igaz gondoskodni kell róla.
2020. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
29-es: de azt legalább 30x-osan meghálálja, jobban, mint az ember.
2020. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!