Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is bántottak a saját...

Mást is bántottak a saját születésnapján a szülei?

Figyelt kérdés

Nálunk már 6.éve megy így, hogy minden alkalommal ezen a napon brutálisan nekem esik az anyám, alaposan megtipor és bánt...még jó, hogy hozzászoktam, különben rég öngyilkos lettem volna..


Kiváncsi vagyok, hogy ez másoknál is előfordul-e vagy csak én vagyok ilyen átkozott 🙁



2020. aug. 18. 16:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Boldog születésnapot!

Ha csak ezen a napon csinálja minden évben, akkor valóban jobb ha máshol töltöd a szülinapodat.

Amúgy nem, egyáltalán nem normális és nem hiszem, hogy sok emberrel előfordulna ez.

2020. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokat bántottak gyerekként, még fiatalabb felnőttként is sajnos.

Rengetegszer megaláztak mások előtt is, az apám pofozott az osztálytársaim előtt, és mindennek el lettem hordva.

Szóval nem csak a szülinapomon kaptam, hanem bárhol, bármikor.


Sajnos meg is lett a következménye, súlyosan önbizalom hiányos vagyok. Nem igazán tudok kiállni magamért, és sokat szenvedek lelkileg.


Ha teheted költözz el, ne járj úgy, mint én.

2020. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen! Arra nem tudsz gyűjteni, hogy legalább azt az egy napot máshol töltsd, akár 1 éjszakát?
2020. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok még: anyám gyerekkorom óta baxtat, tini koromtól kezdve durvult a helyzet, mert végképp kiderült, hogy juszt sem leszek az ő folytatása. Akár utazás, akár ünnepnapom van, sose tudja türtőztetni magát, mindig neki kell jó fényben feltűnni, pláne az én káromon. Nem is megyek haza év végén két ünnep között, mert karácsony és szilveszter között van a szülinapom...
2020. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Boldog Születésnapot Neked!

Kívánom minél előbb érd el álmaidat céljaidat!

Kitartást és és jó egészséget Neked!


Próbáltál már kollégiumi elhelyezést kérni az egyetemen? Vállalhatsz diákmunkát h. könnyebb legyen a megélhetésed.

2020. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedvességét!❤


Azoknak, akik leírták a bántalmaikat, üzenem, hogy sajnálom és hogy tartsanak ki ők is!


Nem, idén már lekéstem a kollégiumról, majd jövőre jelentkezek rá...most olyanokat mondott hallhatóan, hogy a szar virág árából vehetett volna magának új táskát meg nadrágot..a férje meg helyeselt...nem tudom..mikor unják meg...mint, amikor a sulis társaid kipécéznek és elkezdenek bántani, piszkálni...azt üzente a férjének, hogy én egy beteg szar vagyok ( mert elsírtam magam a bántásaitól és ilyenkor betegnek nevez és azzal fenyeget, hogy mentőt hív rám...ez..ez mélyen romlott, hogy nem tudom feldolgozni ) és vegyen valami olcsó szart.ezt kihangsúlyozta..ès még egy pár sor az elhordásomról...igen, elolvastam, a saját érdekemben....aztán úgy kellett tennem, mintha nem tudnám ezt a színjátékot és keg kellett köszönnöm az "ajándékot"...el is fordultam, mert kitört belőlem a sírás..hogy lehetnek ilyen aljasok...a többit inkább nem mondom..

2020. aug. 18. 17:51
 17/30 anonim válasza:
100%

Boldog Születésnapot, Kérdező!

Őszintén, ennek pont annak a napnak kellene lennie, amikor visszafogja magát az anyád, még akkor is, ha egyébként nem felhőtlen a kapcsolatotok, nálunk legalábbis az ünnepnapok többnyire jobb hangulatban teltek/telnek. Úgyhogy abszolút minősíthetetlen az anyád viselkedése veled szemben...


Nem vagyok képben, mennyit lehet diákmunkával keresni, de talán ki tudnál venni vhol egy szobát...? Próbálj meg utánanézni a lehetőségeknek.

/Utolsó: kolis csak akkor lehetne, ha más városban lakna, mint ahol tanul./

2020. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Nagyanyám édesanyám minden születésnapján előadja, h neki micsoda borzalmas szülése volt, micsoda rémes élmény, neki örök trauma bla bla. Ennyi, semmi azért megérte, mert itt vagy vagy ilyesmi. Csak h neki ez mekkora szar volt. Anyukám már 50 elmúlt, de ez örök seb neki. Mondjuk nagymuterom van a mérgező szülőnél a szótárban, az egész családot elmarta maga mellől.
2020. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
16%

Szia, nekem is ma van a szülinapomon, engem a szüleim fel sem köszöntöttek, a mai napon, de engem nem zavar ennyire én idősebb vagyok, nem igy fogom fel...


amiért mérges lehet, talán az apukád miatt? elváltak? azt irod a férje miatt akkor nem az apukád..

lehet emlékezteted őt rá..

valami oka van amiért neheztel rád...

akár anyagi oka is lehet + kiadások, mivel anyagiasnak látszik /vehetett volna táskát stb/ önző viselkedés...


Nos, amiket mond rád...engedd el...neki vannak problémái, őt kellene sajnálni.

2020. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%

A kollégiummal kapcsolatban leírnám nem véletlenül írtam fentebb. Igen akkor is lehet kollégiumot igényelni ha azonos a tartózkodási hely és ahol tanul. Hajléktalan kártyát kell igényelni és probléma ezen a téren meg van oldva. Persze ha a Kérdező is akarja.


Kedves Kérdező mivel már felköszöntöttelek ettől most eltekintek. Viszont kommentedet olvasva felmerült egy kérdésem. Miért olvasol bele anyukád telefonjába? Ilyet nem teszünk erre nem lehet semmilyen magyarázatot adni. Főleg h. ezzel most saját magadnak is ártottál. Kíméld meg magadat az ilyesmitől.


Igen megértem h. számodra nagyon fájdalmas anyukád hozzáállása a szülinapodhoz. Nem is értem miért viselkedik így, de mivel nem ismerem véleményt sem mondok róla.


Kérlek Próbáld magad túl tenni ezen a rossz élményen. Továbbra is kívánok minden jót életed során!

2020. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!