Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az anyátok azt terjesztené a hátatok mögött rólatok, hogy elmebetegek vagytok?

Figyelt kérdés

Hidegzuhanyként ért a felfedezés...hogy milyen szinten visszaél és visszaélt a bizalmammal.


Sajnos az otthoni stressz miatt pánikbetegség alakult ki bennem, ami számos területen korlátozza az előre haladásomat...és erről tud az anyàm is, aki támogató szerepben tetszelgett ezidáig...sajnos, még nem tudtam elköltözzni..itt az ideje..ha belepusztulok is.


Olyanokat írt a rokonoknak, hogy én életképtelen vagyok, pszicho és elmebeteg...és mindenki neki hisz...ezt nem akarom elhinni...teljesen csapdában érzem magam...nem lett volna szabad abban hinnem, hogy mint édesanya, képes lesz néha a lelki-támaszom lenni nehezebb időkben...ez undorító...nem könnyű feldolgozni...nem tudom, mit tegyek...el akarok menni innen azonnal...majd passzivizálom a tanulmányaimat az egyetemen..de ezt a megaláztatást nem akarom tűrni tovább...megbíztam benne és kiteregetett, elmebetegnek tüntetett fel mások előtt...uramisten...tényleg hányingerem lesz ettől..ezt nem érdemeltem meg, és az a baj, hogy nincs hova mennem..😣



2020. aug. 19. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*elköltözni

*előrehaladás

2020. aug. 19. 15:54
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon felháborodnék. Amilyen gyorsan csak lehet elköltöznék, sikeres lennék, és amikor meg próbálna velem barátkozni akkor mindig előhoznám ezt
2020. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azon leszek...most abba hagyom a nappalit..állandó állást vállalok és jövőre levelezőn folytatom tovább...csak nem kellek sehova előzetes munkatapasztalatok nélkül
2020. aug. 19. 16:11
 4/13 A kérdező kommentje:
:(
2020. aug. 19. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy?

Egy idő után tényleg egészségesebb külön menni. Sok szülő nem akarja felnőttként kezelni a gyerekét az adott életkor után és bármit tehet az ember, amég otthon vagy te csak a gyerek leszel és kuss a neved. Tisztelet a kivételnek, de sajnos tényleg sok ilyen szülő van. Feltétlen tiszteletet várnak el, de cserébe ők a gyerekeiket úgy kezelik, mint egy darab szart. Próbálj a saját utadra lépni, aztán majd alakul. Amúgy meg szard le a rokonokat, kit érdekel mit gondolnak. Olyan sűrűn gondolom úgy sem jársz össze velük, ha mégis kell találkozni akkor pedig legyél a lehető legkedvesebb és türelmesebb, hogy megcáfold az anyád által mondottakat.

2020. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Legszívesebben kimenekülnék a lakásból...ez nagyon ilyesztő...nem is ismerem az anyám, ha belegondolok ebbe...ki tudja, hogy mióta színlelte ezeket a dolgokat...a felismerés, hogy valójában nem is tudok kikkel élsz egy fedél alatt...még akkor sem, ha a szüleidről van szó...az a félelmetes, hogy tartok attól, hogy elhitetik velem ezt az elmebeteg szarságot...ez a gaslighting nagyon megy az anyámnál egyébként is 😖
2020. aug. 19. 16:14
 7/13 A kérdező kommentje:
23 vagyok, csak még nem fejeztem be a nappalit és nincs àllandó állásom emiatt, de szerintem most kiiratkozom a saját érdekemben..ez olyan, mint egy rémálom
2020. aug. 19. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen helyesírással nem is jársz egyetemre,kamukislány!:)
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Anyukád csak az igazat mesélte el rólad,akkor mi a gond?
2020. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

pánikbetegség nem egyenlő az elmebetegséggel kedves 9-es, "csupán" egy szorongásos betegség, attól pedig, hogy nem feltétlen ír helyesen valaki, még nem jelenti azt, hogy nem járhat egyetemre kedves 8-as...


Biztosan kiakadnék, elé állnék, hogy ezt meg mégis hogyan gondolta,ha meg tudjuk beszélni és megértetni a családtagokkal is anyum hülyeségét, akkor oké, de ha nem jön össze a vele való beszélgetés, akkor mihamarabb költöznék


Esetleg nagyszülőkhöz nem tudnál ideiglenesen költözni, vagy valakihez, aki megért?

2020. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!