Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az anyátok azt terjesztené a hátatok mögött rólatok, hogy elmebetegek vagytok?

Figyelt kérdés

Hidegzuhanyként ért a felfedezés...hogy milyen szinten visszaél és visszaélt a bizalmammal.


Sajnos az otthoni stressz miatt pánikbetegség alakult ki bennem, ami számos területen korlátozza az előre haladásomat...és erről tud az anyàm is, aki támogató szerepben tetszelgett ezidáig...sajnos, még nem tudtam elköltözzni..itt az ideje..ha belepusztulok is.


Olyanokat írt a rokonoknak, hogy én életképtelen vagyok, pszicho és elmebeteg...és mindenki neki hisz...ezt nem akarom elhinni...teljesen csapdában érzem magam...nem lett volna szabad abban hinnem, hogy mint édesanya, képes lesz néha a lelki-támaszom lenni nehezebb időkben...ez undorító...nem könnyű feldolgozni...nem tudom, mit tegyek...el akarok menni innen azonnal...majd passzivizálom a tanulmányaimat az egyetemen..de ezt a megaláztatást nem akarom tűrni tovább...megbíztam benne és kiteregetett, elmebetegnek tüntetett fel mások előtt...uramisten...tényleg hányingerem lesz ettől..ezt nem érdemeltem meg, és az a baj, hogy nincs hova mennem..😣



2020. aug. 19. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mehettél volna levelezőre és mellette dolgozni.

Nekem is vannak betegségeim, de rákényszerültem és mentem. Ha ennyire rossz otthon, ne a betegségeddel takarózz, el kell indulnod.

2020. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:

Ha az én anyám csinálná, akkor semmit, max röhögnék rajta. 120 km-re élek tőle, nem izgat hogy mit dumál rólam a falubeli asszonyoknak.

A te helyedben viszont befejezném az egyetemet, jó messze keresnék munkát és pápá gyanánt felmutatnám a középső ujjamat anyukának.

Ja és ha eddig nem tetted meg, fordulj szakemberhez. Ez nem szégyen, ez betegség, tessék kezeltetni.

2020. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt hittem ilyen csak a tettbe van. Durva ezt hallani élő példában . Kitartást most is,és utána is!
2020. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!