Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is szégyellt már a...

Titeket is szégyellt már a saját anyátok az öltözéketek miatt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 10:02
 1/10 Bellatrix:3 ***** válasza:
95%
Rengetegszer. De nem nagyon tudott érdekelni és most sem. Ez vagyok én.
2020. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor. A nagymamám meg főleg. Az a vicces, hogy nem is öltözködöm kihívóan, és nem képviselek punk vagy emo stílust sem, teljesen átlagosan öltözködöm, de mivel vékony vagyok, a legtöbb ruhám lóg rajtam. Ezt rengetegszer szóvá is tették, sokszor volt, hogy a szobából hallottam, ahogy ők a konyhában beszélnek rólam, hogy "vajon ez a gyerek az egyetemen is ilyen ruhákban jár?" Már hozzászoktam, hogy semmi nem jó nekik, nem tud érdekelni.
2020. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen.


Egyszer volt hogy túl lenge egyrészest vettem fel amit a nyakamnál kellett megkötni és kint volt a vállam, meg a ruha alja éppen hogy csak takarta a fenekem. Kegyetlen meleg volt és csak ilyen ruhába lehetett kibírni, arról nem is beszélve hogy volt alattam bikini és strandra mentünk ahol úgy is leveszem. De azzal jött hogy mindenki útszélinek nézi meg mi van ha kivillan a fenekem... Az már nem érdekelte hogy a strandon mindenki előtt bikinibe mászkálok és nem gyalog mentünk hanem autóval tehát maximum a parkolóba meg a ház előtt látott mindenki ebbe a ruhába, de mégis többet takart mint a bikinim....

Másik ilyen beszólása az amikor felvettem egy hosszított felsőt és alá egy shortot ami nem is látszódott mert a felsőm takarta a nadrág szárát, és rögtön beszólt hogy mit képzelek hogy csak egy szál felsőbe megyek ki, meg már arra sem vagyok képes hogy legalább egy rövidnadrágot felvegyek vagy egy szoknyát. Mutattam hogy short van rajtam, és jött azzal hogy lehet ilyen rövidet venni.


Volt olyan hogy megtetszett egy maxiruha így azt felvettem, aztán az volt a baja hogy túl hosszú a szoknya része és ez öregasszonyos...


Anyámnál sokszor jött elő ez ha van rajtam sapka az volt a baj ha nem volt rajtam sapka akkor meg az.

2020. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Fordítva :/
2020. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen szégyelltek már, mindig megkapom hogy feketébe járok és hogy az lelkileg lenyom és rossz rámnézni is. Volt hogy mar kiabaltak hogy miert feketebe jarok lany letemre. Ettol fuggetlenul csinosan oltozkodom, de nem szeretem magamon annyira a szineket. Mondjuk mostanaban kicsit nyitok fele de meg csak fejben :D Nem, nem vagyok se rocker se emo se semmi. Szégyelltek mar azert mert nem egyetemre jartam egybol erettsegi utan hanem okjkra, plusz a baratom miatt is szegyellnek mert joval idosebb mint en..

elofordult olyan is hogy en szegyelltem oket 1-1 oltozek miatt, vagy mert nem nagyon tudnak viselkedni es kepesek elkezdeni ordibalni az utcan is akar kb a semmin

2020. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#5 ugyanez, csak én metalhead vagyok. Annyiszor megkaptam, hogy lelki beteg vagyok, hogy már a pszichiátrián kéne feküdnöm. :D
2020. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyámtól mindig megkapom, hogy színesebben kéne öltözködnöm, mivel "rossz rámnézni", "túlságosan beleolvadok a környezetembe"... Aztán ajánlgatja nekem a rikító neonszínű ruhákat. :D De azon már kiakadt, hogy színes hajat szeretnék (saját fizetésemből). :D


17/L

2020. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, tizenévesen beállítottam a munkahelyére szakadt farmerben, úgy hazazavart, hogy csak úgy repültem.

Szerencsére időközben felnőttem, de azóta is emlegetjük xD

2020. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban úgy öltöztem, hogy szaggatott nadrág, bakancs, bőrkabát. Azt mondta, úgy nézek ki, mint egy csöves.
2020. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, de csak simán a testem miatt is szégyellt, nem kellett hozzá ruha. A mai napig mondogatja, hogy milyen sovány vagyok és haragszik, amiért nem hordok push upot, szerinte szégyellnem kéne a kis melleimet. Ugyanakkor sokáig csesztetett, mert nem hordtam rövid szoknyát meg pántos felsőt, holott aki vékony, szerinte azt mutogatni kell. Szóval hol a vékonyságom mutogatására biztatott, hol szörnyülködött hogy milyen ciki velem kimenni az utcára, hiszen sovány vagyok és nincs mellem. Fene se érti, már rég elengedtem a dolgot.
2020. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!