Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ti karmoltátok már meg...

Anyák! Ti karmoltátok már meg a fiatokat/lányatokat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Anyámmal sokszor vannak vitáink,mert szerinte én nem felelek meg elvárásainak.

Gyakran csattan el pofon.

Mivel anyámnak hosszú természetes körmei vannak,gyakran jól meg is karmol engem.

Legutóbb úgy belém mélyesztette a körmeit,hogy a barátom is azt mondta "mi van,te egy lánnyal csalsz engem?",ott maradt mind a tíz körme nyoma a kezemen.

Egyre gyakrabban használja a karmolásos fenyítést.



2020. aug. 27. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Sosem karmoltam meg egyik gyerekemet se szándékosan. Szerintem ez nem normális amit anyukád csinál, én el se tudok képzelni olyan helyzetet amikor kezet tudnék emelni a gyerekeimre vagy bárkire.
2020. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
De te mit csinálsz, hogy még ennyi évesen is ver?
2020. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hmm. Anya, tisztelet ide - oda, ha tényleg nem szolgáltál rá, akkor simán vehetnéd akár támadásnak is, és önvédelemből olyat lebaszhatnál neki, hogy a fal adja a másikat... Ha neki joga van erővel, körömmel neked támadni, akkor neked jogod van 17 évesen védekezni.
2020. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan adnék egy olyat, hogy a fal adja a másikat,ha anyám,ha nem.
2020. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod szerintem, hogy ez beteg dolog és az anyáddal gondok vannak a fejben, ha képes bántalmazni egy gyereket, nem hogy egy közel 18 éves felnőtt lányt
2020. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztok le, valamiért még ennyi évesen is bántja, nem biztos hogy bolond az anyja..
2020. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Az én anyám egy beteg pszichopata volt, aki féltékeny volt rám, volt, hogy erőszakkal letépte rólam a fürdőruhát a strandon, mert azt akarta, hogy mutogassam magam...nemhogy 17 évesen, de 26 évesen is nekem jött és majdnem megvert a 2 gyermekem előtt...nem mindig kell ok az ilyesmire
2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!