Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Munkahelyi feszültség anya-fia...

Munkahelyi feszültség anya-fia között?

Figyelt kérdés

Fiam 3 éve dolgozik egy cégnél, én 1 évvel ezelőtt léptem be ugyan oda, de más pozícióba mint ő.

Egy év alatt közel 3x kaptam fizetés emelést, emellett folyamatosan havi prémiumokat kapok szép számmal a teljesítményem miatt.

Ő sajnos nem részesül sosem hasonló juttatásokban. Pedig magasabb végzettséggel rendelkezik, mint én. Sajnos a viszonyunk is úgy érzem kezd megromlani, én úgy érzem mielőtt megtudta ezeket napi szinten beszéltünk. De már alig, és az is más milyen. Rosszallóan tekint rám nem hiszi el, hogy miért kapom ezeket a bónuszokat. Nem az zavar, hogy nem beszélünk, mert felnőtt ember, és elfogadom, hogy van más élete. Mit lehet ilyenkor tenni?


2020. szept. 2. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszallóan tekint rám nem hiszi el, hogy miért kapom ezeket a bónuszokat"


Jo lenne tudni , hogy megis mit gondol, miert kapod a bonuszokat?

2020. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát én inkább örülnék, hogy anyám ilyen jól meg van a munkahelyén és sikereket ér el. A saját szülőmtől képtelen lennék bármit irigyelni.
2020. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a pletykák miatt ! Sok rossz indulatú ember van aki mocskolódik, hogy aki előrébb lép az valójában csak nyalni tud jól .
2020. szept. 2. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Es mit pletykalnak, hogy lefekszel a fonokkel?
2020. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy munkahelyen dolgoztam az apámmal(ő vitt oda) és őszintén örültem, amikor kapott valamit. Bár havonta kapott volna nyolcszor!

Nekem ez a kérdés felfoghatatlan.

2020. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nincs mit tenni, te nevelted ilyen idiótára!
2020. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Én is gyanakodnék és biztosan meghallanám a pletykákat... pl. kifúrtál valakit vagy lefekszel a főnökkel. Volt egy jó kollégám/barátnőm, tényleg rajongtam érte. Aztán kiderült, hogy azért úszta meg mindig a délutáni műszakot, mert lefeküdt a főnökkel, és délutánonként találkoztak... pedig azt mondta, hogy a gyerek miatt figyelt rá. Akkor sem voltam rá irigy, amikor elment egy wellness-hétvégére egy négycsillagos szállodába. Csak később derült ki, hogy a főnökkel...
2020. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Sokkal jobban fájt, és óriásit csalódtam benne. Pedig csak haverok voltunk. A saját anyámról hallanék ilyet, gyanakodnék nagyon.
2020. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, írod, hogy nem "az zavar, hogy nem beszélünk, mert felnőtt ember, és elfogadom, hogy van más élete". Akkor jól értem, hogy már régóta nincs kommunikáció köztetek? Mert ha ez igaz, akkor szerintem nem a pénz meg a közös munkahely a probléma okozója, hanem valami, ami már korábban elkezdődött...

Az, hogy egy férfi felnőtt, nem ok arra, hogy ne beszéljen a szülőjével. Ráadásul a fiú gyermekek általában "anyásak", szóval szoros kapcsolat füzi őket édesanyjukhoz, ami nem romlik el csak úgy valami pénz meg munkahely miatt. Szerintem mélyebb okok húzódnak meg a jelenség mögött...

2020. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéljetek anyagiakról.
2020. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!