Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiderült,hogy édesanyám rákos...

Kiderült,hogy édesanyám rákos tehetek bármit?Szülőként ezt ti megengednétek?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú daganat van a mellében,van már áttét is.A korona a városban is megjelent,ahol kolis vagyok.Vigyázni szeretnék anyukámra,ezért miután elkezdte a kemoterápiát nem szeretnék hazamenni,hanem például a nénikémnél lennék.


A kemóról annyit tudok,hogy megállíthatja a rák terjedését,de kicsinálja az ember immunrendszerrét.Éppen ezért nem szeretnék semmilyen vírust hazavinni.És plusszba még anyukám hazudik is az állapotáról.Nem tudom pontosan miről,de tudom,hogy hazudik hallani a hangján és túl sokat poénkodik.


Szülőként megengednétek,hogy másik rokonnál legyen a gyereketek ilyen esetben?Mit tudnék tenni?A rendszeres kézmosás megvan és maszkot is hordok mindenhova.Van más ötletetek? 18/L



2020. szept. 7. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

10-eske, gratulálok és örülök a teljesen szuper beírásodnak. Táplálkozátudománnyal foglalkozom, és az általad leírtak tökéletesen megfelelnek az én elképzelésemmel is.

Igen, a táplálkozással lehet gyógyítani !

2021. jan. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Köszi a támogatást. :) Sok ember szerintem nem hisz az ilyesmiben, meg azt hiszik a rák kialakulásában nincs szerepe annak hogy mit eszik az ember. Olvastam tanulmányokat, hallgattam előadásokat miszerint a sok állati eredetű élelmiszer nagyon nem jó. Nagyszüleim sok húst ettek, rákban haltak meg. A magyar konyha húsalapú. Persze nagyapám dohányzott is, meg még a genetika is lehet, de nem csak a genetika!!! Persze nem biztos hogy ezektől elmúlik a rák, de igenis vannak rá példák, akiknek sikerült.
2021. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
8 vagyok, én írtam, hogy mellrákom volt 4 éve. Én azt mondom, hogy kísérletezzen mindenki saját magán, baromi könnyű egészségesen tanácsokat osztogatni a betegnek. Persze hogy számít, hogy mit eszünk, közrejátszhat a betegség kialakulásában. De könyörgöm, ne biztassátok már a beteget arra, hogy ne vegye fel a kemot, mert majd a céklalé meggyógyítja. Aztán ha mégse, akkor mosod kezeidet? Az sem igaz, hogy tönkre teszi az immunrendszert. Magamon kívül kapásból öt-hat ismerőst tudnék mondani, aki kemot kapott évekkel ezelőtt, és azóta is negatív és jól van.
2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Én nem mondtam hogy hagyja abba a kemót, nem akarok tanácsokat osztogatni, csak felvetettem egy másik utat, egy másik lehetőséget. Nem volt jó végignézni ahogy nagyapám kikészült a kemótól.
2021. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondom érdemes több irányból megközelíteni a dolgot, meghallgatni az interjúkat.
2021. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A korona csak felfújt dolog, a rák viszont komoly. Ha szereted édesanyádat, akkor mellette leszel, nem pedig holmi hülyeség ürügyén elmenekülsz.
2021. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!