Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig főz/főzzön anyukátok...

Meddig főz/főzzön anyukátok rátok?

Figyelt kérdés
Sógornőm 34 éves (igaz egyedülálló, így alakult az élete eddig) de az anyósom hetente még mindig hordja neki a kaját, mert nem főz és most a koronavirus miatt menzáról sem eszik. Szerintetek ez gáz?

2020. szept. 8. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Hát, rám főzzön 100 éves koromig,az lenne a legjobb.


Amúgy ameddig nem teher, hát mi jobb van Anya húslevesénél ? :)

2020. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert anyu nélkül éhenhalna? Gáz. Az életképtelenség mindig gáz.

Anyu csak szeretetből főz neki, a lány amúgy megoldaná? Nem gáz. Kit érdekel, hogy nem főzőcskézéssel bacca el az idejét, ha nem szükséges?


Amúgy a mások életén való csámcsogás és ítélkezés, hogy te felsőbbrendűnek érezd magad, szintén gáz.

2020. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Az a gáz, hogy téged ez zavar. Mi közöd van hozzá?
2020. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz.
2020. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne gáz, ha nekik jó?

Én is ismerek hasonlót, de ott a néni kb belehalna, ha nem gondoskodhatna valakiről, neki ez fontos, kb ennyi az élete, hogy főz a lányának és ül a négy fal között.

2020. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
A férjem 46 éves, de anyósom a mai napig főz nekünk ezt-azt. De mondjuk nem minden napra, csak heti-2heti 1 alkalommal mondjuk, tehát a hétköznapokat megoldjuk magunk. Mindennap nem járnánk haza kosztolni, az ha egyszer elköltöztél otthonról, gáz, meg kényelmetlen is.
2020. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az elég gáz, hogy külön háztartásban élő főzet magának az anyjával ÉS MÉG el is viteti magának az ételt. Igaz, én még azt is furcsállanám, ha ő menne el érte. De hát az emberek sokfélék, és ez tényleg csak az ő dolguk.
2020. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nemrég született a lányunk, apukám főz ránk. Nagyon szívesen teszi, én pedig szívesen eszem a hazait, és egy problémával kevesebb. Anyukám utál főzni :D
2020. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Igen gáz, egy 34 éves nő igenis tanuljon meg főzni magára.
2020. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Mi négyen élünk együtt: Mama anya én és a nagyapám. Egészen kiskoromtól kezdve a mama főz ránk. Anyum idén lesz 50 éves de eddig nem sokszor fordult meg a konyhában. Amióta nagyobb vagyok (lassan 20) szoktunk együtt pizzát sütni vagy ilyenek de ez is ritka


Az én nagymamám már sokszor panaszkodik hogy ez sok neki és hiába mondom hogy segítek vagy majd én megcsinálok mindent azt mondja nem kell hisz ez mégis csak az ő feladata.

2020. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!