Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig főz/főzzön anyukátok...

Meddig főz/főzzön anyukátok rátok?

Figyelt kérdés
Sógornőm 34 éves (igaz egyedülálló, így alakult az élete eddig) de az anyósom hetente még mindig hordja neki a kaját, mert nem főz és most a koronavirus miatt menzáról sem eszik. Szerintetek ez gáz?

2020. szept. 8. 08:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
20/Egy mondatból levetted hogy rosszindulatú vagyok? Egy cseppnyi rossz indulat sincs bennem csak hogy tudd. Hát nem is a férfi dolga. Ha egy nő nem szorul rá, hogy főzzenek neki, akkor főzzön ő.
2020. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

21, minden szavadból árad a rosszindulat.

Nem is a férfi dolga. Nem is a nőé. Senkire nem lehet ráerőszakolni. Főzzön az, aki szeret főzni.

Van aki főz magára, van akire az anyukája főz, van aki étteremből rendel, és van aki hideg kaján él. Egyikkel sincs semmi baj és neked továbbra sincs jogod ítélkezni senki felett, meg megmondani hogy kinek mi a dolga, és kinek hogy kéne élnie.

2020. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem ítélkezem senki felett, a kérdésre adtam választ, az én véleményem szerint, ugyanis erről szól az oldal. Szóval igen, gáz.
2020. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Engem az akaszt ki, hogy valaki számára még mindig létezik nemek közti megkülönböztetés ebben a témában. Ha már gáz is valaki szerint, akkor ha a 34 éves nőnél gáz, nehogy már egy 34 éves férfinál ne legyen ugyanannyira gáz.
2020. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Kolleganőm 41 éves és ugyanez van. Az anyukája egyedül van, inkább főz két személyre (pár éve halt meg a férje), nem jelent plusz problémát és jól esik mindkettőjüknek. Fura kicsit, de már nem úgy mennek a dolgok, mint egy-két generációval ezelőtt, ezt kellene mindenkinek megérteni.
2020. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%

Bárcsak rám is főzne valaki... de csak étteremben tudok kényelmesen hátradőlni, kiszolgálva.

Nekem az a fura ebben, hogy 34 éves embernek nincs késztetése a menzán és az anyja főztjén túl, hogy magának csináljon valami finomságot. Egy steak, saláta, hal fél óra alatt összedobható.

Ha nem kellene egy családot ellátnom, én biztos kipróbálnék olyat, amit addig nem ettem. Illetve rendszeres főznék olyat amit imádok, de a család nem eszi, ezért meg nem főzök százfele.

Ismerek 50-es palit, egy társasházban él az anyjával. A palinak van nője, de az nem főz, így a pali minden nap délre megy haza bárhonnan, mert akkorra főz meg az anyja. És dicsekszik, hogy ő sosem volt rászorulva arra, hogy megtanuljon főzni. A nője meg valami fényevő. Nemtom.

2020. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!