Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha anyum megbeszéli öregapámmal, hogy szűz vagyok-e még?

Figyelt kérdés

Már nyilván nem vagyok, de szerintem nem tartozik rájuk, így nem mondtam el egyiknek se, pláne nem öregapámnak. Aztán ma voltunk nála látogatóba és amikor vissza fele jöttem az illemhelyről, akkor hallottam, hogy erről beszelték. Az öreg kérdezte, hogy tényleg nincs barátom? És akkor szűz vagyok-e még? És anyum mondta, hogy nem, nincsen senkim és még “szüzike” vagyok.

Én nagyon kiakadtam, szerintem semmi közük nincsen hozzá. Vagy ez normális lenne, hogy ilyet a családtagok megbeszélnek? Pedig amúgy nem vagyunk olyan hudejóba az öreggel, anyum sem mond el neki mindent, nem értem, hogy miért kell engem ennyire megalázni.


20/l



2020. szept. 9. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Ez normális
Ez nem normális
Ez nagyon nem normális
154 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
84%
Megértem hogy rosszul esett viszont ez család függő én se örülnék ha a szexuális életemről beszélgetnének de ismerek olyat aki elmondta szüleinek egyből.Ez a te dolgod hogy elmondod e viszont ha nem is mondják neked nekik ez eszükbe fog jutni ez ilyen.
2020. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Családja válogatja. Nálunk normális. Egyrészt a szexualitás az élet része, kár lenne képmutatóan élni, mintha nem csinálná az ember. Mindenki csinálja, tök természetes dolog. És szép dolog ha egy szeretetteljes párkapcsolatban történik. Másrészt az a legjobb amikor a család olyan szoros érzelmi kötelékben működik együtt, hogy a gyerek bármit elmondhat otthon.

Én elmondtam édesanyámnak amikor elvesztettem a szüzességem. Azt nem tudom hogy továbbadta-e az infót a család és a rokonság többi tagjának (nyilván :D) de nem zavar ha igen. Az én életemet se pozitív, se negatív irányban nem befolyásolja hogy ki mit és mennyit tud rólam.

2020. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

A húgom 3 évvel fiatalabb nálam, ő tavaly vesztette el a szüzességét és ő elmondta anyunknak. Utána hallottam telefonálni, (nem tudom kivel beszélt) de erről beszéltek. Ott az a mondtad maradt meg bennem, hogy “hát igen ő nem olyan, mint a nővére”. Meg volt olyan is, hogy egy barátnője itt volt és feljött a pasi téma, meghogy nem szabad az elsőnél leállni. És anyum akkor is letudta ezt annyival, hogy a húgom az már most válogat, őt nem félti, de én biztos az első pasimnál le fogok ragadni.

Holott szerintem én elég korán elvesztettem a szüzességemet, még 8.os koromban, de azzal a sráccal 2 évig együtt voltunk, csak nem annyira komolyan, hogy a pasimnak hívtam volna. Azóta volt még egy srác, akiért nagyon oda voltam, vele is 2 évig jártam, de nem hoztam haza, pont ezért, mert eléggé komplikáltak itt a körülmények és anyum mond mindig mindenkinek mindent

2020. szept. 9. 22:49
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem normális. Fura, hogy ez érdekli az öreget. Az, hogy van-e barátod, az oké, hogy érdekli, de hogy szűz vagy? "És akkor senki nem dugta még meg?"


Lehet ha bemutatsz valakit, nagyapád megkérdezi majd tőle, hogy "na és a Bori átlagosan szop, vagy megy a mélytorok?"


Elvégre az is az élet része.

2020. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#4, ha nem is pont így, de kinézem belőle, hisz anyum pasijaitól is megszokta kérdezni


#5, olvass🤣

2020. szept. 9. 23:16
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább nem élnék ezzel a lehetőséggel🤣
2020. szept. 9. 23:25
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

Huh kérdező, most mennyi privátot fogsz kapni a kiéhezett kanoktól ... :D


Kérdésedre válaszolva, alapjaiban én nem szeretem, amikor minden ki van így beszélve a családba. De az a helyzet, hogy nagyon sok családban ez van. Nem biztos, hogy rosszindulat áll mögötte, inkább a kíváncsiság, de természetesen megértem, hogy téged zavar.

Nálunk konkrétan a szüzesség téma nem merült (férfi vagyok), de rólam is mindent szeretett tudni az apám oldaláról a család. Mit dolgozok, mennyit keresek, vagy teszem azt hanyas lett a szakdolgozatom - ez még annyira nem kirívó, de amikor abba beleártotta magát mindenki, hogy hova megyek a saját kocsimmal, meg főleg minek, mikor jár busz; vagy épp miért járok gyakran étterembe, az már sok.

26F

2020. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

Nyugi, engem anyám meg a mamám szokott ezzel szivatni.


"Milyen jól nézel ki, hogyhogy nincs barátnőd..."


Nem! Nem nézek ki jól, és nem is vagyok vonzó, nem is lesz senkim, legalább ne b*tassanak. A "szerencse" az, hogy általában az autóban szokták ezt eljátszani, úgyhogy ha nagyon idegesítenek, félreállok és addig nem indulok, amíg abba nem hagyják.


20F

2020. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
29%
#8: "em! Nem nézek ki jól, és nem is vagyok vonzó" És teszel ellene azért, hogy legyen? Most még nagyon jó időben vagy (fogszabályozás, edzés, stb.) Később nehezebb lesz, kevesebb csajból válogathatsz. Ne b@ßd el az időt mint én!
2020. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Anyád nagyon nem szimpatikus.... es akkor mi lenne, ha az első pasidnál ragadnál le? Vagy még várnál pár évet, mert neked így jó? Semmi köze hozzá, és nagyon csúnya dolog, hogy szítja a rivalizálást köztetek a tesóddal.
2020. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!