Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha anyum megbeszéli öregapámmal, hogy szűz vagyok-e még?

Figyelt kérdés

Már nyilván nem vagyok, de szerintem nem tartozik rájuk, így nem mondtam el egyiknek se, pláne nem öregapámnak. Aztán ma voltunk nála látogatóba és amikor vissza fele jöttem az illemhelyről, akkor hallottam, hogy erről beszelték. Az öreg kérdezte, hogy tényleg nincs barátom? És akkor szűz vagyok-e még? És anyum mondta, hogy nem, nincsen senkim és még “szüzike” vagyok.

Én nagyon kiakadtam, szerintem semmi közük nincsen hozzá. Vagy ez normális lenne, hogy ilyet a családtagok megbeszélnek? Pedig amúgy nem vagyunk olyan hudejóba az öreggel, anyum sem mond el neki mindent, nem értem, hogy miért kell engem ennyire megalázni.


20/l



2020. szept. 9. 22:12
1 2 3
 11/29 Hemi the killer ***** válasza:
18%

#9


A fogszabályozástól senki sem lesz vonzó.

Az edzéstől kicsit, de valójában az számít, hogy mennyire vagy jóképű és sikeres.

Ahhoz pedig semmi köze a fogaknak.

Vannak, akiknek soha nem lesz nőjük.

Ahogy gondolom egyértelmű, hogy belőled sem lesz balerina.

Igen, ha nagyon sokat tennél érte talá lehetnél az, de semmi értelme ennyit melózni ilyen hülyeségek miatt.

Pláne, hogy minél többet teszel azért, hogy nőd legyen, annál nagyobb csicska lúzer vagy, így annál kevésbé leszel vonzó.

A legjobb, amit az ember tehet, ha elengedi a dolgot.

23/F

2020. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Hemi the killer ***** válasza:
16%

És mi az, hogy "kevesebb csajból válogathat"? :D

Egy darab nő nem akar vele lenni, milyen válogatásról beszélünk?

Sok férfi örül, ha a szüzességét sikerül elvesztenie valakivel, nemhogy még válogasson...

2020. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%

"A fogszabályozástól senki sem lesz vonzó."


Nézegess előtte utána képeket, utána mondd ezt.

2020. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%
De hat nem a szuzeseeged volt a tema. Nagyapad arra volt kivancsi fiuzol e mar? Ha baratod lenne az amolyan legalisan szexelsz. Mivel eleg idos vagy de nincs baratod igy puszta kivancsisagbol megkerdezte es amugy dugsz e csak ezt illedelmesebben tette "szűz vagy-e". Goneolom arra lett volna kivancai ha nincs baratod akkor vajon amolyan kis minden het3n massal lefekvos pi.ca lett e beloled. Es ennyi. Ne magyarazz bele tobbet es ne vedd zokon. Ferfi. Anyad meg oszinte volt vele. Teged erzekenyen erint azt elhiszem, de legkozelebb ha kettesben hagyod oket es jossz ki a budibol akkor hangosan csortess csattogj kiabalj jovok hogy a teged kibeshelo akarmilyen temakat gyors befejezzek.
2020. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

Ne nagyapádra hegyezd ki a dolgot, mert itt a jó anyád a hunyó.

Ő dumálja ki fűnek-fának a saját családjának a belső ügyeit.

2020. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%
Arról beszélnek, amiről akarnak. Nem korlátoznak, nem szólnak bele az életedbe. Elhiszem, hogy rosszul esett, de beszélni már csak szabad.
2020. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Hemi the killer ***** válasza:
31%

#13


Én pont leszarom, hogy egy csajnak miylnek a fogai, hacsak nincsenek durván kirohadva, vagy nem hiányzik több darab.

De igazából még az sem probléma, ha amúgy rendben van agyilag és megkedvelem.

Szerinted a nők inkább egy jóképű hírességgel jönnének össze, akinek csálék a fogai, vagy egy szép fogsorú átlag Józsival.

Szerintem egyértelmű.

2020. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
17 én nőként egyértelműen az átlag Józsit választanám.
2020. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Én is inkább a jófogú Józsit választanám🤔
2020. szept. 10. 22:02
 20/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a baj szerintem, hogy megbeszélik, hanem hogy gúnyolódó meg lehúzó módon teszik.
2020. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!