Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fáj a szülőknek, hogy...

Miért fáj a szülőknek, hogy boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleim mindog elrontják az ember kedvét valamivel, hogy én se más ne legyünk azok ha ők sem azok. Színjaték ami itthon megy . Elvárják,hogy légy az mert különben depressziós vagy ... de ha az ember végre boldog mégsem jó.

Sajnos apum a mostoha anyám miatt 360 fokos fordulatott vett és már nem önmaga. Tény mindenki változik ez természetes de aki hasonló helyzetben van áterzi ezeket a sorokat.

Másrészt a családom vérszerint de én nem érzem azt,hogy tagja vagyok. Nem érzem azt,hogy nekem itt a helyem és ezt mindig éreztetik velem. Apum minenbe beleköt és soha nem tud megdicsérni csak bántani.

Harmadrészt pedig hálát rebeghetek apumnak,hogy 17 évesen nem rakott ki otthonról mert nyárron lementem vidékre ( szülői beleegyezéssel) a páromhoz. Pedig jogilag sem tehetné meg...



2020. szept. 10. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
360 fokost? Akkor ugyanott van, ahonnan elindult 😂😂😂
2020. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Még jó hogy te eddig tök hülye voltál de 360 fokos fordulatot vettél! 👍😂
2020. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi *180 fok ost
2020. szept. 10. 22:40
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert ő sem boldog és ez a "d0goljön meg a szomszéd tehene is"- mentalitás; tehát, ha te boldog vagy, de ő nem, ez őt zavarja; és mivel ő nem tudja elérni, hogy ő is boldog jegyen, ezért téged húz le az ő szintjére. Tehát pl egy ilyen boldogsági szint. Tehát azt nem tudja elérni,hogy ő is boldog lehyen; akkor már csak azt tudja elérni, hogy neked se legyen jó. Ez ilyen irigységből van. Ne támassz vele szemben elvárásokat; és akkor nem fogsz tudni benne csalódni.
2020. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Homályos megfogalmazás, ennyiből nem értem mi a konkrét bajod. Hány éves vagy? Ha beleegyezett miért akart utána kirakni otthonról? Mi a konkrét bajuk veled? Anyukáddal mi van?
2020. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az nincs nagyon csak rossz, hogy a gyerekeit leszarja szinte és egy vadidegen nőt helyez előbbre...
2020. szept. 10. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Jó, hát, na , ő ilyen; hát, nem fogsz tudni vele mit csinálni, kár ezen rugózni, inkább fektesd valami hasonlóba a gondolati energiáidat; mondjuk pl kezdj el teremteni a tudati energiáiddal mondjuk egy szép házat magadnak; ahol boldogan, békésen élhetsz. Ma néztem egy videót, azt mondták benne,hogy régen olyan volt az imádkozás; hogy szóval az volt,hogy még nem volt neki pl valamije, de hálát adott már előre azért, hogy megadatott, így, múlt időben; és akkor máris a magáénak érezte. Már akkor , amikor az ima ment; ami gyakorlatilag egy hálaadás volt egy jövőbeli eseményért; pl hogy legyen egy szép háza; de tehát nem így mondta,hogy köszönöm, hogy majd lesz egyszer egy szép házam, hanem hogy pl köszönöm Istenem,hogy adtál nekem egy szép házat. Tehát így múlt időben volt akkor.
2020. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
7es ne bogyózzál ennyit.
2020. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
8-as, köszi.
2020. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy küldd már el azt a videót, a kérdezőnek is biztos segítene én meg kicsit lelazulnék így este
2020. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!