Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet ilyennel kezdeni valamit?

Lehet ilyennel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Egy társasházban lakunk a feleségemmel. A felettünk lakó már évek óta próbál keresztbe tenni nekünk és már nagyon elegem van belőle. A házban van még rajtunk kívül 3-4 embernek klímája, ugyan úgy felszerelve mint ahogy nekünk is(ablakpárkányba). Szinte semmi hangja nincs, nem folyik és senkit nem zavart soha kivéve a felettünk lakót de őt is azért mert irigy hogy ők nem tudnak venni egy klímát (ezt a saját fülemmel hallottam). Nem dolgozik már vagy 20 éve, semmi dolga nincs és ez a legjobb szórakozása hogy engem jelent fel hol itt hol ott. Most éppen a klíma miatt kaptam egy levelet hogy panaszt jelentettek be. Próbáltam vele szépen beszélni, csúnyán is de nem segített. Mi olyan lehetőség van amivel nem is tud jogosan bejelenteni engem sehol de marhára lehet vele bosszantani? Pl ha egy rádiót beteszek a fürdőbe az ablakhoz ami teljesen felhallatszik hozzá vagy stb..
2019. nov. 5. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A rádió helyett sokkalta hatásosabb, ha letöltöd a google playról a frekvenciagenerátort és beállítod valahol 3-4 ezer közé.

(Vagy tetszőlegesen máshová.)

Azután különböző időpontokban bekapcsolod egy-egy órára, vagy éjszakára "úgy felejted".

2019. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vállaljatok gyereket :) tuti hangos lesz és nem tud érte feljelenteni.

Egyébként meg a klímaszereléshez való beleegyezést elvileg felszerelés előtt még alá kellet volna íratni minimum körben a szomszédokkal (de elvileg mindenkivel). Ha a többiek jó fejek, visszadátumozva aláírhatjátok legalább azokkal, akiknek már van.

2019. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!