Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabad meztelenkedni a gyereke...

Szabad meztelenkedni a gyerekek előtt?

Figyelt kérdés

Ti szülőként mutatkoztok meztelenül a gyerekeitek előtt? A ti szüleitek szoktak meztelenek lenni, amikor ti is ott vagytok?

Mi a véleményetek arról, ha valahol szinte egész nap meztelenül vannak a szülők otthon?



2020. szept. 18. 19:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%
Az kicsit túlzás, hogy egész nap, de sztem alapvetően nincs ezzel gond, ez az ember természetes valója.
2020. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsiként még fürödtem meztelenül apukámmal, később még bementem hozzájuk ha fürödtek vagy valami, de valahogy kinőttem. Nem szoktak előttem meztelenkedni, de nem szégyellős egyikük se.
2020. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
57%

En inkabb eletkorhoz kotnem, egy csecsemo elott teljesen mas, sot a legjobb ha az anyuka meztelen mellkasan van a baba es ugy betakarva.


Kb ovodas korig gondolom, hogy belefer. De ha mar altalanos iskolas vagy meg nagyobb ott nem. Legalabbis direktbe nem.

Veletlen az mas.

2020. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam otthon meztelenkedni, főleg ha egyedül vagyok. De a gyerekek előtt is simán, soha nem zavarta őket. 47F
2020. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
82%
Ez pont olyan mint az állandó "csókoljuk szájon a saját gyerekeinket vagy ne csókoljuk szájon a saját gyerekeinket" vita...
2020. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
70%
8: nagyon korlátolt vagy ha neked a magamutogatás egyenlő azzal, hogy az ember néha, bizonyos helyzetekben meztelenül mutatkozik egy családtagja előtt.
2020. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
82%
Igen, valami olyasmi. Szerintem mindenhol mást szoktak meg. Egyébként mindenkinek a magánügye.
2020. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
42%

#15-os igen, és szájon csókolni + meztelenkedni gyerekek előtt is undorító. 😄

Ettől rohadtul nem vagyok prűd, de az biztos, hogy ilyen helyzetbe a gyerekeimet sem hoznam soha.

2020. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom hogy miért undorító, ezt soha nem is fogom megérteni
2020. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj hogy sokan azt sem tudják hogy mit jelent a prüdéria, plusz rá akarják erőszakolni másokra a saját szokásaikat, ezért itt személyeskednek azokkal akiknek nem fér bele a meztelenkedés olyan ember előtt aki nem a párja.

Szerintetek elértek ezzel bármit is? Ha itt oltogattok meg prűdeztek akkor holnaptól mi is meztelenül fogunk mászkálni a család előtt?

2020. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!