Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabad meztelenkedni a gyereke...

Szabad meztelenkedni a gyerekek előtt?

Figyelt kérdés

Ti szülőként mutatkoztok meztelenül a gyerekeitek előtt? A ti szüleitek szoktak meztelenek lenni, amikor ti is ott vagytok?

Mi a véleményetek arról, ha valahol szinte egész nap meztelenül vannak a szülők otthon?



2020. szept. 18. 19:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
34%
A prüdéria rokonertelmu szava az alszemermeskedes. Sztem jelen esetben bőven kimeríti a prűd fogalmát az, aki nem viseli el a vele együtt élők meztelenségét.
2020. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
70%
Miért probléma hogy mi szeretjük a ruháinkat?
2020. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
39%
Én is azzal értek egyet, aki a korhoz köti. Most két hónapos kisbabám van, amellett, hogy fel sem fogja a dolgot, neki ez a természetes, és ez a jó, hogy a csupasz bőrünkkel érintkezik (igen, apával is). Amíg a pucér mellem a szájában jár, addig szerintem nem gond a meztelenkedés :D De amint elkezd kicsit érni a tudata, felfogja a dolgokat, pl amint azt megérti, hogy a híres idézettel éljek a "fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk", onnantól kezdve minimum az apját (kislányom van) ne lássa meztelenül. Minimum alsónemű.
2020. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
51%
Pont akik nem mernek és nem meztelenkednek otthon azokból lesznek a szégyenlős emberek akiknél csomó gátlás kialakul az életükbe. Nem mernek átöltözni a strandon, nem zuhanyoznak ott le...stb
2020. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
92%
#24 én amúgy egy kicsit se vagyok szégyenlős, simán átöltözöm nyilvános helyen, nudistrandra is bármikor kimegyek, nem titkolom a testem, egészséges önképem van, ennek ellenére nekem nem az az alap, hogy itthon pucérban tolom. Alkalmanként amíg a zuhanyzás után a fürdőből a hálóig elcsöpögök, addig oké, ha meztelenül lát a gyerekem, de nem tartom követendőnek, ha valaki nagyon nyomatja ezt a naturista dolgot. Persze ha másnak más a normális, akkor ő éljen úgy, ahogy neki kényelmes. Igazából itt szerintem sokat számít, hogy mit hoz a saját gyerekkorából, nekem apám alsógatya+pólóban volt otthon mindig is, anyám meg rendesen felöltözve, és nem tudom, hogy ez-e az általános mindenkinél, vagy csak én hibáztam rá, de a férjem is alsógatyában van itthon :D És nekem ez teljesen normális, viszont furcsa lenne, ha majd az ovis kislányom az apja himbálózó fütyijének szaladna neki arccal előre, mert éppen meg akarja ölelni. Hát azért na, ezen a képen legalább az alsógatya enyhít egy kicsit.
2020. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
80%
36 és 44 évesek vagyunk, van egy 5 éves lányunk. Ő előttünk még nem szégyenlős, én sem előttük, de nem mondom, hogy direkt pucéran flangálok. A férjem sosem volt teljesen pucér a gyerek előtt. NEm vagyunk prűdek, de szándékosan sem pucérkodunk.
2020. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%
Szokás kérdése. Szerintem fürdőből néha úgy kijönni, nem probléma. Sokszor hagytam már kint a törölközőt véletlenül. Szándékosan sosem nudizom otthon a családtagok előtt. Konyhában viszont (főleg ha más eszik), ringó tőggyel vagy lengő lőccsel mutatkozni egyenesen prosztóság.
2020. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
52%
27, majd mindjárt megmagyarázzák az okosok hogy márpedig a konyhában ringó tőggyel és lengő lőccsel kell mutatkozni mert ez a normális, és amúgy is prűdek vagytok, és ha nem a csupasz nemiszerveiteket látják a gyerekek miközben esznek, akkor elrontjátok őket mert szégyenlősek lesznek és komplexusaik lesznek egész életükben 😄
2020. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
88%
A szüleim soha nem meztelenkedtek szándékosan, ha véletlenül láttam őket meztelenül nem zavart, de nem tolták direkt az arcomba a meztelenkedést.
2020. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
79%

Én biztos úgy fogom nevelni a gyerekemet, hogy teljésen természetes legyen a meztelenkedés otthon.

Én imádok meztelenül lenni és szerintem egy természetes dolog, ha valaki úgy van.

21/f

2020. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!