Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabad meztelenkedni a gyereke...

Szabad meztelenkedni a gyerekek előtt?

Figyelt kérdés

Ti szülőként mutatkoztok meztelenül a gyerekeitek előtt? A ti szüleitek szoktak meztelenek lenni, amikor ti is ott vagytok?

Mi a véleményetek arról, ha valahol szinte egész nap meztelenül vannak a szülők otthon?



2020. szept. 18. 19:57
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
95%

Anyukám kiskorom óta minden probléma nélkül mutatkozik előttem meztelenül. “Csak úgy” nem, de ha éppen öltözik, zuhanyzott és oda megyek vagy ő jön ki, akkor egyáltalán nem zavarja, esetleg nyáron a nagy melegben van olyan, hogy egy ideig csak bugyiban van.

Apámat nem látom meztelenül, csak alsógatyában.

Lány vagyok egyébként .

2020. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk az volt a szokás, hogy ha lány fürdött, akkor lány bemehetett. Apám soha életében nem adott nekem vagy a nővéremnek szájra puszit (kicsiként nem értettem, mert Anya adott), de gond nélkül rohangál meztelenül a mai napig (34 éves vagyok). Én szoktam rászólni, hogy én ezt nem akarom látni.

A nővéremet és Anyámat is kitiltottam a fürdőből, ha én vagyok bent, mert előbbi irigykedett a melleim miatt (neki nem nőtt, nekem duplán), utóbbi meg .. egyszer végig mért, mikor meztelen voltam (már felnőttként), megállt és azt mondta, hogy "Jajj de gyönyörű vagy." Ne értsetek félre, Anyámnak semmilyen rossz hajlama nincs, csak szörnyen büszke ránk, én meg hát tényleg jól vagyok összerakva, csak ez annyira szürreális volt, hogy az esett ki a számon, hogy "Anyuka, most fordulj meg, menj ki, és ezt többet ne ismételjük meg." Ha ő fürdik, minden gond nélkül behív, ha akar valamit. Őt nem zavarja. Engem igen.

2020. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon zavaró.
2020. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
57%

Számomra végtelenül zavaró lett volna, ha a szüleim otthon pucérkodtak volna. Egymás előtt felőlem csinálják, de én erre a legkevésbé sem vagyok/voltam kíváncsi és nem azért, mert prűd vagyok, ennek a világon semmi köze a prűdséghez. Egyszerűen semeddig nem tart felvenni egy pólót vagy egy alsógatyát, nem tartom normálisnak, hogy lány gyerekként esetlegesen apám logó kolbászát bámuljam, csak mert leesik a gyűrű az ujjáról nadrágot húzni. Semmi szükség egymásnak mutogatni a nemi szerveinket, de halistennek egyikük sem érzett késztetést arra, hogy egy szál csöcsben vagy farokban mászkáljon pl a konyhában, miközben ettünk volna stb. Most az, hogy 1-2x előfordult, hogy anyánk kint felejtette a törölközőjét és 5 mp-re kiszaladt érte vagy minket kért meg hogy vigyük be, nem kategorizálom a meztelenkedés topikba, mert egyrészt nem rendszeres, másrészt nem direktbe csakúgy heppből mutogatja magát, hanem mert kint maradt a törölköző. Ez megint más, mint mikor valaki késztetést érez arra, hogy folyamat meztelenül illegjen a család előtt.


Mi férjemmel első perctől így neveljük a lányunkat, hogy nincs meztelenkedés, ne azt szokja meg, hogy tök rendben van meztelenül fel-alá mászkálni bármikor, mikor úgy tartja kedve. Az is teljesen evidens, hogy nem rontunk csak úgy be egymáshoz fürdés közben, ennyi privát szféra mindenkinek jár. Kibírjuk, ha 10 perccel később tudunk csak bemenni a fürdőbe teszem azt a fésűért. Én is utáltam, ha a húgom olykor csak úgy berontott miközben fürödtem, mert neki akkor volt halaszthatatlan dolga...

2020. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
42%
Végtére is nem vagyunk állatok.
2020. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
47%
Vannak kommentelők, akik láthatóan nagyon szeretik nézegetni a szüleik nemiszervét.
2020. szept. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk ez természetes,senkit sem zavar.41N
2020. szept. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
52%

#36 és a többiek:


Az a gond, hogy mindenki egyenlőségjelet tesz a meztelenség és a nemi szervek mutogatása/bámulása közé, holott egyáltalán nem erről szól a dolog! Aki mer meztelen lenni a családtagjai/a nudista strand többi vendége/akárki előtt, az elfogadja a saját és mások testét, egyáltalán nem mutogatás céljából meztelenkedik. Szexuális vonatkozása EGYÁLTALÁN NINCS ennek a dolognak!


Kövezzen meg aki akar, pontozzon le 0%-ig, pont nem érdekel, én, mi is szoktunk itthon a családdal meztelenül lenni, nem egymás nemi szerveit meg testrészeit nézegetjük! Csak egyszerűen így esik jól.

(35f, 35n, 10l, 7f)

2020. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
48%

38-as fogalmazta meg a legjobban, teljesen elment a nemi szervek irányába a dolog...


Ezért álszemérmes itt jonehany kommentelő, mert arra hegyezi ki, hogy ne mutogassa az ember a nemi jellegeit. Én ezt értelmezni se tudom, hiszen az emberi testen minden odatartozó szerv természetes, a fejtől a lábig. Engem nem zavar, ha vki csak ruhában tudja elképzelni az otthoni létet, de fordítva miért érzik úgy sokan egyesek, hogy téríteni, meggyőzni kellene arról, hogy ez nem jó dolog?

2020. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
59%
39, akkor olvass vissza hogy mit kaptak itt akik nem meztelenkednek... El lettek hordva minden prűdnek. Talán ez az oka hogy többen durvábban fogalmazták meg a véleményüket, mert a meztelenkedők jól megalapozták itt a hangulatot a prűdözéssel.
2020. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!