Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves Szülők, Ti engednétek...

Kedves Szülők, Ti engednétek azt, hogy a 16 éves lányotoknak egy 37 éves férfi udvaroljon?

Figyelt kérdés

Én nem engedném, szerintem nem lehet egészséges egy ilyen kapcsolat!

Az a férfi csak ki akarja használni a lányt, valószínű, hogy szex után ott is hagyná!

Én biztos, hogy nem engedném ezt meg, elküldeném az "udvarlót" a fenébe.


Azt nem szeretném leírni, hogy miért kérdezem ezt, de személyesen is érintett vagyok ebben a dologban.


Ti mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Kérlek, írjatok, mert nagyon fontos lenne!



2020. szept. 20. 02:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
37%
Nem örülnék ilyennek, elképzelhető, hogy normális kapcsolat lenne belőle, de nagyon kicsi az esélye, egyébként is olyan betegesnek tűnik. A férfivel beszélném meg mindenképpen, mert szerintem egy 16éves lányra ilyenkor a család nem tud hatni. Esetleg valahogy elérni, hogy beszéljen szakemberrel, aki talán hatással lenne rá.
2020. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de egy 16 évest mondjuk marhára nem érdekel, higy mit engednek a szülei, úgyis azt csinál, amit akar, max eltitkolja.
2020. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
52%
Atyaég. Szemmel tartanám őket, az biztos. A lánynak gondolom beszélhetsz bármit, a pasit meg hogy érdekelheti ugyanaz, mint a 16 évest? Visszamaradott, vagy mi? Hívd meg magatokhoz, derítsd ki, miféle? Mivel foglalkozik?
2020. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
8%
Mi vagyunk annyira spirituálisak, ha egy másik hasonló spiri ember jön az életünkbe, akkor ne legyen gond a korral. Ha erről van szó, amit hihetetlenül erősen kétlek, akkor oké.
2020. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
31%

A szerelem nem kor kérdése... Azt pedig, hogy kapcsolatot akar vagy egy éjszakát, úgy se tudhatod, mivel nem látsz a fejébe. De ez ugyanúgy igaz lehet egy 17 éves srácra is...

Az idősebb pasi legalább felelőségteljesebb.

2020. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
67%
Biztos hogy sörétes puskával lyuggatnám ki. 24L
2020. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
72%
Korabeli srác is ugyanúgy kihasználhatja, és ugyanúgy fájdalmat okozhat neki, ez nem ettől függ. Ennek ellenére nem nézném jó szemmel, nagyon más korosztály, a szexen kívül tényleg nem sok közös témájuk lehet, vagy ha van is, akkor az a felnőtt férfi szégyene, ugyanakkor ahogy mondták a többiek, nem sokat tudnék tenni. 16 évesen abban reménykednék csak, hogy van elég esze a lányomnak és egyrészt odafigyel a védekezésre, másrészt meg helyén kezeli a románcot és nem gondol bele többet, mint ami.
2020. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
69%
"Korabeli srác is ugyanúgy kihasználhatja, és ugyanúgy fájdalmat okozhat neki, ez nem ettől függ." Valóban, Csak egy korabelivel szemben legalább van némi esélye, egy húsz évvel tapasztaltabbal meg semmi.
2020. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen találkozót kell megbeszélni a kedves udvarlóval és beszélgetni vele mint férfi a férfival. Garantáltan nem lesz folytatás.
2020. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
57%

Ismerős a helyzet .

Szerintem hivd meg a pasit beszélgetni a lányoddal és veled . Hármasban .

Én ezt hiányoltam legjobban . Az anyukát nem igazán érdekelte kivel van a lánya !

45F

2020. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!