Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves Szülők, Ti engednétek...

Kedves Szülők, Ti engednétek azt, hogy a 16 éves lányotoknak egy 37 éves férfi udvaroljon?

Figyelt kérdés

Én nem engedném, szerintem nem lehet egészséges egy ilyen kapcsolat!

Az a férfi csak ki akarja használni a lányt, valószínű, hogy szex után ott is hagyná!

Én biztos, hogy nem engedném ezt meg, elküldeném az "udvarlót" a fenébe.


Azt nem szeretném leírni, hogy miért kérdezem ezt, de személyesen is érintett vagyok ebben a dologban.


Ti mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Kérlek, írjatok, mert nagyon fontos lenne!



2020. szept. 20. 02:07
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Megismerkednék a fickóval, kideríteném, kiféle-miféle. Egy 16 éves lány lehet egy gyönyörű nő is, az idősebb fickó pedig lehet férfias, akár fiatalabbnak kinéző, szerintem ez nem feltétlenül beteges.
2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Szólnék a feleségének 😀. Ha már kidobták akkor szívesen megismerném a gyerekét, főként ha kamaszodó fiúcska😀. 37 évesen se gyerek, se feleség, se saját kéró az a futottak még kategória. Ezek nekem se kellenének 43 évesen. Viccet félretéve. Kedves fiatalok fiúk és lányok egyaránt. Mondjátok már el nekem az igazi okát mit esztek egy apátok korabeli, vagy anyátok korabeli emberen. Én is voltam fiatal, de soha nem indultam be rájuk. Most meg annyi ilyet látok én is. De komolyan miért? Pénz? Elhagyott az anyátok, apátok? Trend? Alacsony a libidótok? Szégyen hogy több 20 évestől kapok ajánlatot, mint 40-től. Egyszerűen nem értem.
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!