Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves Szülők, Ti engednétek...

Kedves Szülők, Ti engednétek azt, hogy a 16 éves lányotoknak egy 37 éves férfi udvaroljon?

Figyelt kérdés

Én nem engedném, szerintem nem lehet egészséges egy ilyen kapcsolat!

Az a férfi csak ki akarja használni a lányt, valószínű, hogy szex után ott is hagyná!

Én biztos, hogy nem engedném ezt meg, elküldeném az "udvarlót" a fenébe.


Azt nem szeretném leírni, hogy miért kérdezem ezt, de személyesen is érintett vagyok ebben a dologban.


Ti mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Kérlek, írjatok, mert nagyon fontos lenne!



2020. szept. 20. 02:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
22%

Valahol itt korabban, volt egy kerdes, ahol egy no a szuleit vadolta, mert 17 evesen elszakitottak a hasonlo koru parjatol. Utanna banataban osszejott egy 18 evessel akitol valamilyen sulyos beteseget kapott, es vegul kivettek a mehet, aminek a kovetkezmenyekent nem lehet mar gyereke.

Es a kerdesben a szuleit vadolja, hogy tonkretettek az eletet, pedig elhetnenek boldogan a 40 koruli baratjaval.

Szoval eszel, megfontoltan ne vakitson el a ferfiakkal szembeni eloitelet.

2020. szept. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
56%
Az előző kérdésbelinek nyilván puskát tartottak a fejéhez hogy ész nélkül szexeljen. Tipikus nem -akarok felnőni liba. Mindig minden más hibája.
2020. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
39%
Nem is értem, hogy miért merül fel ez a kérdés, hiszen ez a férfi részéről pedofília. Egy érett, felnőtt gondolkodású ember választhat nála fiatalabb hölgyet, de nem kiskorút! Számomra ez a helyzet egyáltalán nem egészséges, sőt!
2020. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
65%
Jesszus, hányszor kell még leírni? A pedofília nem korkülönbséget jelent, hanem a SERDÜLETLENEK iránti nemi vágyat. Vagyis a pubertás előtt kisgyerek iránt. Egy tizenhat éves már rég kívül esik egy pedofil érdeklődésén. A faszi itt csak egy gerinctelen állat, akinek kell a szűk punci gyerek aggyal, mert a csaj még lazám megvezethető.
2020. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nos, közeli ismerőseim körében több párt is ismerek, ahol 20-22 év különbség van a férfi javára. Idestova 30 éve boldog házasságban élnek. Ennek ellenére nem nézném jó szemmel, amíg a lányom el nem éri minimum a 17-et. Tiltani nem tiltanám, hisz akkor még inkább kellene a lányomnak a fickó, de elbeszélgetnék vele.
2020. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
64%

És hány évesek jelenleg ezek a párok, előző?

Kiváncsiságból kérdem, mert én is ismerek sok ilyen párt, de amikor a férfi elkezdett közelíteni a 70 felé, baromira megbánták. Ott maradt a még csinos, tettrekész, aktív 50 éves nő egy megkeseredett papival, aki sehova nem akar menni, nincs kedve semmihez és az unokák is fárasztják már. Persze, nem törvényszerű, csak ezt látom.

2020. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:

Nem egyedi eset,én is hány ilyen párt látok az utcán,Bp-en hány ilyen párt látok az utcán.

Múltkor az egyik bevásárló kp-ban,-1-fiatal lányt +idős jo 50-s tagot láttam kézen fogva sétálgatni én azt hittem hogy az apja,mindadig amig elnem kezdtek csokolozni ,hát ezt jolbe néztem.

A kis csaj nem volt-15-éves nél több.Na ennyit erröl👎👎👎

2020. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
78%

16 éves húgom van. Ha egy 37 éves pali udvarolni neki, szerintem a csávót bucira ütném.

27/F

2020. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Miből gondolod, hogy te vagy az erősebb? lehet még téged is megkívánna cicafiú
2020. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
10%
Addig megengedném, hogy csak udvaroljon, de megmondanám neki, ha kárt tesz a lányban, megnézheti magát, és várjon, amíg a lány 18 éves nem lesz. Aztán ha a lány is szerelmes, akkor áldásom rá. Sok nagy korkülönbséges kapcsolat van, az a lényeg, hogy a lány is odalegyen a pasasért.
2020. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!