Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám az én fotómmal szed fel...

Apám az én fotómmal szed fel nőket az interneten. Túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Rámírt egy nő, aki azt állította, hogy velem beszélget Tinderen. És hamar kiderült, hogy valójában az apám volt az én fotóm mögött, a tudtom nélkül. Összevesztünk, de szerinte túlreagálom az egészet. Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Ráadásul a nő is kiborult, akivel levelezett.

2020. szept. 20. 15:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
91%
Ez a legviccesebb kérdés ever! :D
2020. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Megköszönném hogy megspórolta nekem az unalmas részt
2020. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Metionin ***** válasza:
97%
Itt csak az a kérdés, hogy apád mit gondolt. Hiszen előbb-utóbb találkoznia kell a nőkkel és akkor úgyis kiderül, hogy nem ő van a képen :D
2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Jelented az oldal supportjának, hogy a te képeddel visszaélt. Meg ha megismétöldik, akár feljelentést is tehetsz személyiségi jogok megsértése miatt.
2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
76%

Csak egy jó ötlet jut eszembe. Vidd el apád kocsijával randizni a nőt. Aztán dugd meg, és köszönd meg apádnak :D


Mindenképp szelfizz a csajjal, hogy apádat egye az ideg

2020. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Jól mondja az #5, dugd meg :)
2020. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem apád mit hitt:D


Neked akart nőt szerezni?

2020. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Látom, hogy itt van akinek nem áll meg egy nő se. Honnan veszitek, hogy neki szüksége van segítségre a csajozásban és főleg olyanok kellenének neki, akiket az apja kiválaszt?
2020. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Inkább tedd össze a két kezedet, hogy ilyen apád van, aki intézi neked a nőket. Apád mindent lebeszél, mindent elintéz..stb neked csak meg kell jelened a randin és azokat betanulni, amit apád beszélt a nőkkel, majd a végén szépen ágyba vinni őket. Apádnak, meg elmesélni, milyen volt Kriszta a tinderről, hogy apádnak is jó legyen. Igen te reagálod túl.
2020. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Ezen az oldalon tényleg a "férfiak" legalja van csak b*szki:D
2020. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!