Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?:

Hogyan mondjam el a szüleimnek?:

Figyelt kérdés
Nyugi nem csinaltam semmi rosszat, csak nagyon, de nagyon szerettnék tornára járni, De félek ezt igy kerek perec elmondani anyukámnak, mert van egy óriási tévhite a tornárol,(vagy legalább is nekem úgy állítja be). Tehát inkább ilyen“tudat alatti “utalások érdekelnének. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 28. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Erdélyben élsz?


Csak mert itthon nincs "líceum".

2020. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De hát miért nem világosítottad fel, hogy van különóraként funkcionáló sportegyesületi "különtorna"...?
2020. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hű de okos valaki ..... Amúgy igen , de sokat vagyunk Magyarországon és ottaniakat is hallottam ezt a szót használni. 2) éppen ez az amitől félek, elég nehezen fogadja el mikor kijavítom, és általában akkor sem hiszi el, és akkor is csak legyintene rá, és 10 perc múlva és is felejtené hogy szóltam, nem venné komolyan.
2020. szept. 28. 19:01
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezért szerettnek inkabb igy jeleket adni, hogy magátol keressen rá google-n, Magátol hívja fel őket, stb mert ha en mondanám nem hinné el
2020. szept. 28. 19:18
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es már hogyne lenne? Ott van kapásból Gödöllői Református Líceum.
2020. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Anya, nagyon érdekel a testmozgàs, és szerintem egészséges is. Szeretnék tornàra járni, de ígérem, hogy a jegyeimre ez a foglalkozás nem lesz hatással. A tanár szerint is érdemes lenne belekezdenem.
2020. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!