Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Büszkék lennétek a lányotokra...

Büszkék lennétek a lányotokra vagy inkább csalódnátok benne?

Figyelt kérdés

Olyan szülők véleményére vagyok kíváncsi, akiknek felnőtt lányuk van!

Mit szólnátok, ha a semmiből lenne egy háza, autója, mindene meglenne és megtudnátok, hogy egy 20 évvel idősebb pasi azt élvezi, ha elvesznek tőle mindent.

Büszkék lennétek a lányotokra, hogy a semmiből teremtett meg magának mindent, vagy inkább csalódottak lennétek, hogy ezt milyen áron szerezte meg?


FONTOS, hogy felnőtt lányról beszélünk!



2020. szept. 28. 17:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
68%
Csalódnék, vagy aranyásó,vagy zsarolja az öreget valamivel, vagy csak személyi prosti.
2020. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
60%
Egyik legnagyobb félelmem ez az életben, én úgy érezném, hogy megbuktam, mint szülő, mert nem tudtam átadni neki azt az értékrendet, amellyel fel akartam vértezni az életben. Biztos, hogy magamat hibáztatnám.
2020. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
39%
Milyen értékrend???? Ugyan olvassátok mar utána, mi ah a Findom
2020. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert ebbol SEMMIT sem o teremtett meg.
2020. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
24%
2-es, honnan tudod? A lányod mondta? 😅 Azt azért mégsem mondhatja meg neked, hogy figyi anya, évekig aláfeküdtem ennek a pasinak, cserébe adott nekem pénzt, meg vett ezt - azt :)
2020. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
84%

"Felnőtt lány" 😂


Döntsd már el, hogy lányról, vagy felnőtt nőről van e szó...

2020. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
87%

“ Büszkék lennétek a lányotokra, hogy a semmiből teremtett meg magának mindent.”


Lfszt sem teremtett meg magának. Fogalmi zavarban szenvedsz...

2020. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Mindenkinek, aki azt hitte, hogy az anyuka vagy apuka tette fel a kérdést:

Én a lány vagyok, nem a szülő!

És ihen, kérlek olvassatok utanna a Findomnak!

2020. szept. 28. 18:47
 19/47 anonim ***** válasza:
78%
rossebbet sem érdekel a findom. az én szememben egy ócska krva maradsz
2020. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
84%
Oké,összegezzük,szóval van egy elmebeteg,pszichiátriai eset,aki attól lesz boldog,hogy odaathatja valakinek(esetünkben a kérdezőnek) a vagyonát,amelyet maga teremtett meg hosszú évek során,én ebben az esetben(feltéve ha igaz) abszolút a visszaélés szót használnám,mivel egy örült őrületével visszaélni semmiképpen sem etikus.
2020. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!