Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Büszkék lennétek a lányotokra...

Büszkék lennétek a lányotokra vagy inkább csalódnátok benne?

Figyelt kérdés

Olyan szülők véleményére vagyok kíváncsi, akiknek felnőtt lányuk van!

Mit szólnátok, ha a semmiből lenne egy háza, autója, mindene meglenne és megtudnátok, hogy egy 20 évvel idősebb pasi azt élvezi, ha elvesznek tőle mindent.

Büszkék lennétek a lányotokra, hogy a semmiből teremtett meg magának mindent, vagy inkább csalódottak lennétek, hogy ezt milyen áron szerezte meg?


FONTOS, hogy felnőtt lányról beszélünk!



2020. szept. 28. 17:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
#30, lehet, hogy ezt kéne...
2020. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%
Te nem "teremtettél meg" magadnak semmit. Te magad írtad le, hogy elvetted valakitől, aki meg odaadta. Nem tudom, ebben mi adna okot bárkinek arra, hogy büszke legyen rád. Ezt szeretnéd? Hogy büszkék legyenek rád a kapott vagyon miatt?
2020. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
77%

Eddig azt hittem, hogy én vagyok a legtájékozatlanabb a mai divatperverziók terén, de úgy tűnik, mégsem. Azért eléggé meredek egy negyvenes személyt nem beszámítható, kivénhedt trottynak nevezni. Én semmi különbséget nem látok aközött, ha valakinek az az élvezet, hogy szennyes női fehérneműket gyűjt vagy lábakat szagolgat vagy bilincsbe verve várja, hogy ostorral csapkodják vagy ha átélheti önmaga "kisemmizését". De tény, hogy egy több éves pszichoterápia is olcsóbban jönne ki, mint minden egyes alkalommal rásózni valakire egy házat, amikor jól akarja érezni magát...

Szerintem ebben a lánynak semmilyen szerepe nincs, jókor volt jó helyen, pont arra repült egy házkulcs, meg egy slusszkulcs. Nem nagy művészet, inkább az nyugtalanítana ezek után, hogy szaglászták-e már a lábát. :D Na de viccet félretéve, én simán elhiszem, hogy szex nem volt, a legtöbb ilyen csálé ízlésű hímnek az egészséges erotika kívül esik az érdeklődési körén. Kivéve talán azokat a házas egyedeket, akik a feleségüket csalják meg a saját harisnyájával.

2020. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
64%
Miért lennék rá büszke? Aki nagyon ki akarja tartatni magát, az megoldja, csak ha nem elég szép, akkor nem gazdag hülye gyerek szülei tartják el, hanem egy apja korú fazon, rosszabb esetben apja korú, nagyapja formátumú... Szóval nem egy nagy érdem. Ha saját erőből boldogulna felnőttként, akkor lennék rá büszke.
2020. szept. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 De La Cruse ***** válasza:
97%

Hát nem.

Biztos nem más kirablására, és a kapzsiságra nevelem, szóval kapná az ívet rendesen.

Aki nem tiszteli a másikat az nem fog hosszútávon balesetmentesen közlekedni az élet útján.

Még akkor sem ha a törvénytelenségre és erkölcstelenségre az kéri meg akivel szemben csinálná.

2020. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem lennék büszke, hogy aból áll az élete, hogy másokat kihasznál és élősködik!
2020. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
90%
Imádom ezt, hogy valami hivatalosnak tűnő terminust aggatunk egy jelenségre, ami józan paraszti ésszel erkölcsileg elfogadhatatlan, és kijelentjük, hogy mostantól ez egy létező kink és tessék elfogadni. Ez olyan nekem, mint a MAP, ami egyszerű, sima pedofil, de ettől, hogy van neki ilyen neve, mostantól egy ugyanolyan kink, mint a többi. Attól, hogy egy balfasz neked adja a pénzét, amit amúgy bármikor visszavehet, te meg örülsz neki és bemagyarázod magadnak, hogy te "érted el", attól ez még egy sima pénzügyi kihasználás, és abszolút nem értem, mi adna okot a büszkeségre, inkább féltenélek, ha az anyád volnék, hogy nehogy rövid úton pofára ess.
2020. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 1Léna ***** válasza:
97%

Aggódnék, a lányomèrt.

Tudni szeretném a miértekre a választ.

2020. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Hol lehet ilyen férfit találni?

Nekem is jó lenne egy ilyen.

2020. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, 46f vagyok. Írj privit, küldj képet. :)
2020. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!