Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandoan köhög mert...

Anyám állandoan köhög mert dohányzik magába is beszél nincs erre valami megoldás?Hogy ne haljam valami fülre mert hát az ember piheni menne haza

Figyelt kérdés
Zaj,Szülö
2020. szept. 28. 20:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

"ezek alapjan valoszinuleg alsogatyaban vagy melegitoben alszol es nem pizsamaban, mert hat az is olcsóbb"


Te kajak pizsiben alszol? :D de cuki! ❤️ De ilyen rendes pizsi, mint a filmekben, csíkos, vagy mintás? :D

2020. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nekem az exeim mind alsógatyában aludtak, pedig nem voltak csórók😂
2020. szept. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy, cigi miatt van leszokni nem tud mert orvosi segitség kelene.A másik hogy, legálisan kapható drog a cigareta mert nem tudat modositó.A modernt társadalmunk meg tejesen elfogadja dohányosokat.Nagyon kevés embernek megy orvosi segitség nélkül a leszokás meg minek menne el.Ha nem úgy nézmek rá mint valami drogosra.
2020. szept. 29. 06:19
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyat, aki orvosi segítséggel tette le a cigit. Persze biztos van ilyen is, de szerintem nem igazán jellemző.
2020. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

12-es, van oldschool kockás is ja, de "fiatalosabb" is. Cukizhatsz poénból, de a pizsamanak is megvan a funkcioja. Alsogatyaban alvasnal meg a meztelenul alvas is egeszsegesebb, gratulalok az exeidhez. 24 vagyok, mindig is hasznaltam pizsamat es mindig is fogok. Ahogy utcara is szovetnadragban es ingben megyek es ing alá veszek alápólót vagy trikót, és ahogy edzeni is edzős nadrágot és atlétát vagy polot hordok. Karatézni sem melegitoben mesz, hanem kimonoban, szinházba sem veszel farmert sportcipovel. Mindennek megvan a maga helye es ideje es ezt csak az nem tudja aki infantilis, vagy aki azt hiszi attol lesz kulonleges hogy tojik a szabalyokra/ ertelmes elvi kerdesekre.

By the way barátnőm is hord alvós bugyit (nála erre külön van mas anyagu fehérnemű) meg alvós pólót, szinten szatén vagy egyeb és sosem volt azzal baja, hogy van penzem pizsamar nem ugy mint a csoves videki kolistarsaimnak 5 evvel ezelott, akik szinten megszoltak, hogy en miben alszom :D kozben bagoly mondja verebnek hogy nagyfejű...csak nevetni tudok rajtuk. Agyatlan bagázs. En voltam a ciki aki ingben jart, 4es volt jogbol es nem 2es mint ok es pizsit hordok. Huh de gaz. :D

Az agymenok egyik reszeben is emliti Sheldon, hogy pizsamat csak gazdagok hordanak, de nem ezert vettem, mindig is ertettem a funkciojat es amugy is fazos tipus vagyok.

2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

#15 most ezt kinek írod? :D én cukiztalak, nem a 12.

Nekem volt egy exem, aki pizsiben aludt. Rohadt gazdag volt és szeretet vele kérkedni, meg nagyon durván piperkőc volt. Gyantáztatta a mellkasát, alapozót hordott meg festette a szemöldökét. Több kozmetikai cuccot használt, mint én. A haverjai sokszor b*zizták szegényt, pedig nagyon kis cukifiú volt. :D

2020. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Off utolsónak: Oké, de van aki meg pont, hogy nem fázós, én például rühellem a meleget, most ebben a kellemesen lehült lakásban is csak lepedővel alszom (fűthetnénk is ha szeretnénk, de minek, családilag mindenkinek így jó végre). Az én férjem is alsóban alszik, de nem olyanban amit utcára hord, hanem abban a klasszik vászonszerű anyagú, bővebb verzióban, amit gatya alá nem hord. Mindenki aludjon abban, ami neki kényelmes, ez egyáltalán nem mondd el semmit a viselőjéről. Munkája okán eleve egész nap "díszmagyarban" van, -közgazdász, pénzügyi szektorban dolgozik-, igy szabadidejében, itthon, mindig lazábbra veszi a figurát, ettől még nem lesz igénytelen. Én is rövidgatyában (vagy gyakran a férjem már nem hordott, de nyilván nem szakadt, régebbi alsóiban) és trikóban alszom, a szaténban meg is őrülnék, ettől se több nem leszek, se kevesebb, ahogy te sem. Ahogy azt sem gondolnám, hogy a gazdagok pizsamában alszanak egytől egyig, mert nyilván nem, sőt azt sem gondolnám, hogy ez jellemző, bár ahogy te, úgy én sem ismerem az öszes igazán gazdagot, hogy statisztikát készíthessek erről, de ha tehetném sem érdekelne a téma. Kérdező, próbáld meg a füldugót, mindenkinek más jön be. Én nagyon éberen alszok és még nem találták fel azt a fajtát, ami nekem beválna sajnos, sűrűn van eleve hallójárat gyulladásom (veleszületetten szűkebb), így semmilyen in-ear verzióhoz nem tudok hozzászokni, ugyanez áll a fülhallgatókra is, csak a fejhallgatót bírom elviselni, de ugye annak a zajszűrős verziójában, mint zajvédelmi fülvédő, ugye nem igazán lehet aludni. Valóban az egészsége miatt kellene aggódni inkább, de ha nem akarja, úgysem fogja letenni. Valószínűleg már kezdődő, vagy kialakult COPD-je is lehet.
2020. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Oké, utolsó előttinek (8:39) szántam, csak írtak azóta.
2020. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Legalább tudjuk, hogy a 15-ös egy snob f..sz aki mindenkit lenéz, mert apuéknak jól indult a szekér a rendszerváltás után. :D
2020. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15

"Vagy aki azt hiszi attol lesz kulonleges hogy tojik a szabalyokra/ ertelmes elvi kerdesekre"

Szerintem pont te próbálod magadat különlegesnek beállítani. Igazán sajnállak amiért egy ilyen dolog miatt ilyen hangnemben beszélsz a másikkal, savanyú életed lehet. :)

2020. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!