Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Három középiskolásnál ha az...

Három középiskolásnál ha az egyik gyereket meghívják Sevillába, mert csak ö beszél spanyolul, akkor el lehet engedni vagy úgy kell gondolkodni, hogy vagy midenki megy vagy senki se?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 10:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te melyik gyerek vagy? A meghívott, vagy a másik kettő?
2020. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Egyik se, szereplo se vagyok
2020. okt. 8. 11:32
 13/36 anonim ***** válasza:
78%
Szóval még egy kitalált történet a kattintásokért.
2020. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem kitalált, hallottam
2020. okt. 8. 11:36
 15/36 A kérdező kommentje:
A spanyoltanára vagyok, a szülei mondták, ha a testvérei nem mehetnek, akkor õ sem mehet. Illetve, ha egy 17 éves már Sevillát kapja ajándékba, a kevesebbet már nem fogja tudni becsülni.
2020. okt. 8. 11:41
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek összenőve a gyerekek.

vagy majd ugyanarra az egyetemre meg szakra is mennek, bevárva egymást?

2020. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"ha a testvérei nem mehetnek, akkor õ sem mehet" Ekkor f@szok csak nem lehetnek a szülei! De, lehetnek. :-S Próbálj meg a szülőkre hatni tanárként. Írd meg, mi lett a végeredmény (meglett az utazás, nem lett meg)!

Az egyik kollégám akart velem és a fiaival egy hosszú hétvégére menni. Az egyik gyerek himlős lett, a másik meg szolidaritásból maradt, ami f@szság, mert az életben máskor is lesznek nem egyenlő dolgok. Plusz nem vagyok benne biztos, hogy nem-e a válófélben lévő anyu szuggerálta így a gyerekeket.

2020. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

orbitális nagy lóf..cok az ilyen szülők!


Dögöljön meg a másik tehene is mentalitás... :-s

2020. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a gyerek menekül az ilyen barom szülők elöl. És egyenesen meg sem áll Sevilláig legközelebb.


Ha cserediákságra lenne lehetősége, akkor se mehetne, mert később nem tudná a kevesebbet értékelni és a testvérei sem mehetnek?

2020. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem levők véleményéhez a szülőket illetően. Utálatos, rosszindulatú szülők! Ráadásul így lehet a testvéri rossz viszonyt is megalapozni. Gondolom, ez a fiú tud a lehetőségről. Ha ezek után ilyen indokkal nem engedik, biztosan benne lesz a tüske. Jó esetben csak a szülei iránt, rosszabb esetben a testvérei iránt is.
2020. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!