Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántottam anyukámat,...

Nagyon megbántottam anyukámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám egy nagyon jólelkű ember, aki mindig csak a jót akarja nekem, én pedig egy önző paraszt szoktam vele lenni általában.

Apukám megcsalta, és szint az egész életét tönkretette, így én vagyok neki az egyetlen férfi, akire számíthat. Láttam, hogy rengetegszer tartja vissza a könnyeit, és őszintén nem tudom, hogy most lemondott-e az életről. Annyira összevesztem vele, hogy elküldött otthonról. Bocsánatot akarok kérni, és éreztetni vele, hogy rám számíthat. Mit csináljak?


2020. okt. 10. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Hideg van kint, ugye?
2020. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tesómnál alszom
2020. okt. 10. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha így van ahogy leírtad, akkor kérj bocsánatot.
2020. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mondd el neki hogy ő a legfontosabb számodra és kérd a bocsánatát elhamarkodott kijelentéseid miatt. Ha szeret, meg is adja. Ha nem, hát ez van, majd idővel megnyugszik, minden családban vannak összezördülések.
2020. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Minél előbb kérj tőle bocsánatot, mindent mondj el neki, ami valóban a szívedből jön! De nehogy felhívd vagy smst küldj, élőben!
2020. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Reggel állíts be egy csokor virággal és az őszinte bocsánatkéréssel. Bár vannak éjjel is nyitva virágboltok, én tuti nem bírnám ki reggelig
2020. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Mivel bántottad meg?
2020. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem várj 2-3 napot, hogy lehiggadjanak a kedélyek, utána lehet próbálkozni egy bocsánatkéréssel és valami kis jelképes ajándékkal.
2020. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Mivel bántottad meg?

Egyébként osztom a többi válaszoló válaszát:)

2020. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

“ Apukám megcsalta, és szint az egész életét tönkretette, így én vagyok neki az egyetlen férfi, akire számíthat”

Nem, nem, nem és nem. Te a gyereke vagy, nem kell számítania/támaszkodnia rád.

Én kiváncsi lennék, mitől vagy “önző paraszt” meg pontosan mivel bántottad meg, mert ennek eddig erősen érzelmi zsarolás szaga van

2020. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!