Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbántottam az anyukámat és...

Megbántottam az anyukámat és nem beszél hozzám?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy nem volt jó napom. Hazajöttem és nagyjából bármit mondott anyukám, csak ellenkeztem és a fejéhez vágtam hogy hülyeség amit mond. Utána kiment a szobából és kb. 30 perc múlva utána mentem (az emeleten volt) hogy bocsánatot kérjek.

Azt mondta, hogy ne kérjek bocsánatot, már megszokta, a bátyám meg az apám is ezt csinálják. Mwg hogy biztos vele van a baj, úgyhogy inkább vissza fog venni az arcából és nem beszél hozzánk. Ha valami bajom van meghallgat, ennyi. És kiment

És ez ma történt, sajnálom ha nem lett túl sok értelme de nagyon szomorú vagyok és stresszes és szükségem van az anyukámra!



2018. márc. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, öleld át és mondd, hogy szükséged van rá! Biztosan megenyhül.
2018. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van :)

Velem is mindig ez van, és ha megöleled, biztos, hogy megenyhül😃

2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bocsánat nem elég.

Ki kell mutatni a megbánást, őszintén, becsülettel bevallani hogy "Igen, én voltam a hülye". Ezt lássa rajtad anyukád, hiszen tényleg rondán viselkedtél vele.

Mutasd meg, hogy nagyon szereted, nem akartad rajta kitölteni a dühödet. Öleld át, puszild meg, ne hagyd magára.

2018. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindegyiket megcsináltam és minden jó megint :)
2018. márc. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!