Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagyon megbántottam?

Szerintetek nagyon megbántottam?

Figyelt kérdés
Szaiasztok!Szóval az van hogy a szüleim elváltak,és anyukámmal lakok.Mikor egyszer apa bejött a házba és anya mondta nekem hogy gyere le,köszönjél apukádnak...és mondtam neki hogy nem megyek le mert telefonálok...utána feljött anya hogy miért nem köszönsz?meg hogy ez nagyon csúnya dolog volt...utána irtam apának hogy bocsánat amiért nem mentem le....szerintetek nagyon megbántottam?
2017. nov. 28. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen. A telefont félre lehetett volna tenni 2 perce, hogy leszaladj, köszönj, majd visszamenj a telefonodhoz. Bunkó voltál.
2017. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne csinálj a bolhából elefántot. Szerencsésebb lett volna lejönni, de ha épp a WC-n lettél volna, akkor se tudsz azonnal ugrani. Beszéld meg apuddal, és felejtsétek el. A kapcsolatotokat nem ilyen csip-csup dolgok fogják alakítani.
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Persze, ez bántó, senkinek sem esne jól, neked sem. De szerencsére nagyon könnyű rendezni a helyzetet, bocsánatot kérni és legközelebb figyelmesebbnek lenni.
2017. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Csúnya dolog de ha tényleg telefonáltál akkor nem tehetsz róla. Valószínűleg amikor legközelebb találkoztok már nem is fog emlékezni rá.(vagy ő is felmehetett volna ha azt nézzük)
2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen biztosan rosszul esett neki, de bocsánatot kértél és - ha már ide kiirtál - ezt komolyan is gondolod, és legközelebb erre biztosan figyelsz majd. Belátni a hibánkat és tudni bocsánatot kérni nagy erény.
2017. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked biztos csak virgacsot fog hozni a Mikulas bacsi!


alairas: a krampusz :)

2017. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegul is a Te sajat dontesed volt, hogy fontosabb lett a telefon, mint a sajat apdtol elkoszonni. Ettol meg nem fog osszedolni a vilag, de ravilagit arra, hogy bunko vagy. Ez sem tragedia, Te tudod ...
2017. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.hiszem.el, hogy nem.lehetett letenni azt a szart két percre, bárkivel is dumáltál.


De ha neked ennyire fontos apád, te tudod.

Bunko vagy, és az a legszomorubb, hogy.nem.is érted, mi a baj. :(

2017. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!