Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korától várható el,...

Hány éves korától várható el, hogy a gyerek a saját lábára álljon?

Figyelt kérdés
Nem csak abban az értelemben, hogy nem otthonról kér pénzt, hanem nem számol be minden randijáról, párkapcsolat/barátok válnak a prioritássá. Ismerek olyat, aki csak karácsonyra/szülinapokra/esküvôre megy haza, a szüleinek sem hiányzik túlságosan mert új pár van/pici gyerek/vagy edzõteremmé alakították a szobáját. Az ilyen mobdta, hogy ne menjek haza hetente/kéthetente, hagyd élni a szüleidet. Olyat is ismerek, aki azt mondta, hogy ne a szüleimet ugráltassam kiköltözes miatt, hanem szervezzem meg a fuvart önállóan.
2020. okt. 12. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Millió jó ismerősöm és pár igaz barátom van. Párkapcsolatom is több éves. A saját lábamon állok és önálló vagyok, ennek ellenére amilyen gyakran csak lehet találkozom a családommal, mert kölcsönösen szeretjük egymást. Ha úgy alakul az élet, akkor az sincs ellenemre (páromnak sem), hogy hazaköltözünk. Konkrétan letojom, hogy erről kinek mi a véleménye.
2020. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy szülőnek teher heti egyszer 2-3 órára találkozni a gyerekèvel, akkor nem is szereti igazán.
2020. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az azért inkább heti másfél nap, nem egy délután.
2020. okt. 12. 14:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként mondom, hogy nekünk ünnep, ha hazajönnek a gyerekek!

És addig maradnak, ameddig akarnak, mert nem vendégek.

Szeretjük és tiszteljük egymást a feleségemmel, de 20-25 év után már másképp, mint a nászúton. Minket semmiben nem zavarnak a gyerekeink.

2020. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyunk, érzünk, mint a 14-es.
2020. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy csináld ahogy neked és a szüleidnek a legjobb. ha ez minden hétvégi hazautazást jelent, akkor csináld, ha havonta-kéthavonta látjátok egymást, az is jó. engem anyámék mindig szívesen látnak, 30 év múlva se leszek vendég státuszban náluk. van ahol ez máshogy van. kinek mi felel meg.
2020. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%
Konkrét kört biztos nem tudok mondani mert ez egyénfüggő. De szerintem minél korábban.
2020. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%
6os! Szerintem te vagy nagyon eltévedve... Egyáltalán nem arról beszéltem, hogy valaki hazaugrik pár órára, eltölt egy kis időt a szülőkkel és hazamegy! Hanem azokról az esetekről, amikor napokra hazamegy a fiatal és kiszolgáltatja magát a szülőkkel, ami manapság nagyon gyakori. Rengeteg példa van rá. Gondolom te nem terheled az anyósékat, de attól még sokan ezt teszik és nem látják be, hogy ez káros volna. Szóval ki is írt hülyeséget?
2020. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

" Hanem azokról az esetekről, amikor napokra hazamegy a fiatal és kiszolgáltatja magát a szülőkkel, ami manapság nagyon gyakori. "


Nem tudom, milyen közegben mozogsz, én nem látom, hogy körülöttem ez lenne a jellemző.

2020. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Az nem az én problémám, hogy te mit látsz, vagy sem....Nem én kezdtem a személyeskedést.

Btw. a kérdés inkább a fiatal, fészekelhagyó fiatalokból indult ki, nézz körül az egyetemisták körében és kérdezősködj, hogy milyen feladatokat látnak el otthon/kiköltözve, szerintem meglepődnél a válaszokon..

2020. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!