Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem ra a szuleim...

Hogyan vegyem ra a szuleim hogy a baratommal aludhassak?

Figyelt kérdés
A baratom 110kilometerre lakik tolem, ezert szeretnek az oszi szunetben nala aludni, sokkal egyszerubb mint minden nap intercityzni, sot nem biztos hogy minden nap tudnank egymashoz menni, igy egyszerubb lenne ha nala aludhatnek. Csak a szuleim nem engedik mert azt gondoljak fiatal vagyok (gimis vagyok). Semmi olyat nem csinalnank, raadasul menstrualni is fogok.. mit tegyek?
2020. okt. 17. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

O hány éves?

Te hány éves vagy?

a szuleid ismerik e személyesen?

mióta vagytok együtt?

2020. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
szerintem se aludj ott. ráérsz még..
2020. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
15 evesen en is kicsit korainak tartom az egymasnal alvast. 110 km egyebkent mar nem tavolsag vonattal manapsag, siman belefer a napba az utazgatas.
2020. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy ne vedd rá.
2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, szerintem 7 hónap után tök mindegy... Én nem veszem ezt az ott alvás dolgot ilyen komolyan. Fél év után majd együtt Barbie-znak, nem? :D Nem kell ahhoz éjjelnek lennie...

De nem tudom, hogy hogyan tudnád rávenni őket.

2020. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
És ő nem aludhatna nálatok?
2020. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

A szexelni nyilvan nem csak este lehet, valoszinuleg mar reg tul vannak rajta, ha igy akartak, ezt a szulei is gondolom tudjak. Egyszeruen csak korainak erzik, hogy a lanyuk az ottalvassal ugymond “felnotteset” jatsszon, szerintem.

Egyebkent miert kellene csak neked menni? Egyik nap menj te, masik nap, vagy 2 nap mulva meg jojjon a srac, szerintem ez igy mukodokepes.

2020. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Azért 110kmt leutazni, nem Olcsó még diákként sem. Vagy ezt majd a szülök fizetik?
2020. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi olcso, az relativ, szerintem egyaltalan nem draga a diakjegy ennyi kilometerre vonaton. Nyilvan a szulo fizeti, hiszen meg nagyon fiatal, legalabbis a kerdezo biztosan. Foleg ugy, hogy gondolom iskolaidoben nem talalkoznak minden nap, lehet, hogy akar meg csak hetente sem. Ennyi belefer.
2020. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esetleg alhatna ő nálatok? Nem hiszem hogy sikerül meggyőzni a szüleidet.
2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!