Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a szüleim hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már 11 hónapja azaz majdnem egy éve együtt vagyok a barátommal és nagyon szeretnénk együtt aludni de még megkérdezni sem merem mert tök cikinek érzem ezt a kérdést anyuék előtt.. a barátom 18 éves jól ismerik anyaék bulizni elengednek vele de csak vele.. lefeküdtünk már anyáék ezt nem tudják
2014. júl. 29. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kezdetnek talán mondd el, hogy elvesztetted a szüzességedet. Hagyj időt nekik, hogy ezt feldolgozzák, mármint ha nem veszik jó néven. Ha már megnyugodtak, vagy jól fogadták, jöhet a következő kérdés.
2014. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
11 hónap után ha nem idióták biztosan sejtik, nem hiszem, hogy ezzel kéne kezdened, inkább csak derűsen,hétköznapi dologként hozd fel és hisztizz meg borulj ki, ha nem mint minden normál 16 éves
2014. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is biztos vagyok benne h sejtik.. De nem olyan a kapcsolatom velük h szívesen elmondjam nekik hogy már nem vagyok szűz
2014. júl. 29. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sejtették. Egyszerűen csak megkérdeztem, hogy átjöhet-e úgy, hogy itt is alszik. és mondták, hogy persze. Pedig én sem voltam olyan sülvefőve kapcsolatban a szüleimmel. Próba szerencse.
2014. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom
2014. júl. 29. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!