Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovabb ez elfogathat...

Nem bírom tovabb ez elfogathatatlan számomra!! Mi erről a véleményetek???

Figyelt kérdés

a 14 éves kislányom nemrég mondta el nekem és az apjának hogy barátja van és 18 éves

számomra ez elfogadhatatlan!!De ha megtiltom neki hogy találkozzanak akkor csak összeveszünk és állandóan vita van itthon

Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normális? Mert ez nagy korkülönbség.


2020. okt. 22. 13:39
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy cigizik nem jelent semmit, nekem is 14 évesen volt az első kapcsolatom, igaz ő velem egy idős volt és ő már akkor cigizett.. de nekem sosem kínálgatta, nem akarta hogy rászokjam. A mostani párom is cigizik de előbb verné ki a kezemből mint bárki más szerintem :D Hozzáteszem hogy én sosem cigiztem így sem
2020. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy nem normális. Ez nem nagy korkülönbség. 18 éves és? Valószínű értelmesebb a srác mint a 15 16 éves fiúk.
2020. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
75%

Ez normális, nem nagy a korkülönbség. Annyi a feladatod, hogy keretek közé szabod. Akkor találkozhatnak, ha a kötelezettségeiket elvégzik, és nem megy a tanulás rovására.

A gyerekedet meg felvilágosítod, ha eddig nem történt meg a szexualitás megéléséről, hogy csak annyit tegyen, amit ő is szeretne, soha ne hagyja kényszeríteni se lelkileg, se testileg magát olyasmire, amit nem akar. Illetve a védekezés fontosságát, és módjait megismerteted vele.

A legfontosabb az, hogy merjen veled őszinte lenni, kérdezni, ha bajba kerül segítséget kérni, ha így van, akkor leszel jó szülő!

2020. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
29%
:D
2020. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
74%

Mert a 15-16 évesek nem cigiznek :D

És mibe viszi be? Aki cigizek az drogos, balhés, alkoholista? :D

2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
79%

"Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normális? Mert ez nagy korkülönbség."


Sehogy, mert ez normális. Nem nagy a korkülönbség.


"Azt kihagytam hogy az a fiú cigizik! Ezért is féltem mert beleviheti bármibe!!"


Konkrétan a cigizésbe. :-)))

Nyilván jobb, ha nem szokik rá (abban semmi nincs, ha ennyi idősen kipróbálja), de ne csinálj úgy, mintha egy cigizős 18 éves a kemény drogokra szoktatná rá.


Ha több eszed lenne, akkor nem nyilvánítanál erős ellenvéleményt, hanem mindenáron meg akarnád tartani a bizalmi kapcsolatot köztetek. Akkor jó esetben pár hónap alatt véget is ér a szerelem, mert ez az életkor ennek az ideje.

Ha állóháborúba kezdesz, akkor előfordulhat, hogy a fiú karjába lököd a lányodat.

2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
72%

Azt kihagytam hogy az a fiú cigizik! Ezért is féltem mert beleviheti bármibe!!


Jó, az elején is sejtettem, hogy ma se lesz sok kérdés, ami valós, de itt már biztos voltam benne, hogy korán megkezdődött a hosszú hétvége...

2020. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
38%
Milyen emberek írnak ide? Én megértelek kérdező, mint lányos anyuka mondom, biztos hogy valahogy eltakarítanám ezt a fiút. Ebben a korban csak az érdekli őket, ne egy még gyereklányon próbálkozzon. Hú de felment a vérnyomásom. Srác szülei mit mondanak? Gondolom pont lesz_ják, ha cigizik is.
2020. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
76%

Mért kell vitatkozni?

Sokkal jobb lenne a helyzet,ha...

... nem abból indulnál ki,hogy a srác cigizik.

...először megismernéd a sráct.

... elbeszélgetnél finoman a lányoddal a fogamzásgátlásról,a védekezésről és a teherbeesésről.

2020. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
82%

Tiltsad csak, akkor majd a bokorban fognak dugni, azt meg, hogy terhes majd akkor veszed észre, ha nő a hasa és már késő lesz.


Nem lenne jobb a békesség? Hogy biztonságos, nyugodt helyen tudjanak találkozni, te is szemmel tudnád őket tartani, megismerni esetleg a fiút? Normális felvilágosíás a lányodnak még időben, stb.. ? Szerintem de.


Gondold át, így is úgy is fognak találkozni, max nem fogsz tudni róla.

Egyébként tényleg nevetséges, hogy a 4 évet soknak gondolod.

26/n

2020. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!