Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovabb ez elfogathat...

Nem bírom tovabb ez elfogathatatlan számomra!! Mi erről a véleményetek???

Figyelt kérdés

a 14 éves kislányom nemrég mondta el nekem és az apjának hogy barátja van és 18 éves

számomra ez elfogadhatatlan!!De ha megtiltom neki hogy találkozzanak akkor csak összeveszünk és állandóan vita van itthon

Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normális? Mert ez nagy korkülönbség.


2020. okt. 22. 13:39
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon túlreagálod, már nem kislány egy 14 éves, minél jobban tiltod, annál jobban eltaszítod magadtól.
2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
39%

Cigizik?? Akkor mi van?

De rühellem az ilyen felszínes embereket mint te.

2020. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
87%

18 és hasonló hozzászólók.

A ti időtökben a 14 éves srácokat mi érdekelte?

Én 14-16 évesen pont azért ismerkedtem idősebb srácokkal, mert a korombelieknek csak annyira tellett agyilag, hogy aki szűz, az gáz, és de vicces, de gáz, hahaha. Ennyire. Semmi többre. Nekem ettől több kellett.

2020. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen ismertem meg a 19 éves páromat. 40 éve vagyunk együtt...
2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%

19-es vagyok.


Miért kellett lepontozni??


Ez lenne a legkorrektebb az anyuka részéről. Nem???

2020. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon nehéz helyzetben vagy nem irigyelek.Nekem is van egy kislányom igaz még csak 10 éves,de ha annyi idősen barátot szeretne,mint a te lányod nem engedném főleg ,ha egy 18 éves fiúról lenne szó.Túl fiatal és egyáltalán nem érett egy kapcsolatra.Szerintem a férjed beszélgessen el a fiúval ilyesszen rá.Mivel a lányod kiskorú a fiú már nem mondjátok el mivel jár ha hozzá nyúl. A lányoddal komolyan beszélges el,te vagy a főnők nem ő nem teheti,azt amit csak akar.
2020. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
84%

Nem engednéd? Aha... Az én anyám sem engedte, aztán mégis jártunk. Még akkor sem tudott bezárni a szobába, pedig ez 40 éve volt, mert ő elment eldogozni, én elmentem iskolába, nem működött a tiltás. Idővel beletörődött, hogy nem mindent tud kontrollálni.


Amikor az enyém lányom 14 éves lett, ők elénk álltak a 17 éves barátjával, hogy elengedjük-e őket sétálni? Egy vasárnap délután volt, sosem felejtem el, összenéztünk az apjával, és rábólintottunk.

5 évig tartott a kapcsolat, aztán az én gyerekem elment külföldre tanulni, ezt már nem bírta ki. Mármint a kapcsolat.


Ma is sajnálom, remek gyerek volt a barát. Azt nem nem tudom, hogy cigizett-e.

2020. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
26%
Ebben a korban nagy, egy általános iskolás és egy érettségiző nagykorú? Kérdező ide írogatás helyett meg kéne nevelni a lányod.
2020. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
77%

És ha cigizik mi van? A lányod smárol vele nem te, ha őt nem zavarja... A zsebpénzből úgyis annyit adsz neki, hogy ne teljen cigire és akkor nem fog bagózni. Nekem is volt bagós pasim, sőt az egész baráti köröm szívta mégse lettem dohányos.

Amúgy meg ismered a mondást, tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet. Inkább tiltás és hegyibeszéd helyett beszélgess a lányoddal, és azt is mondd el neki, ha baj van szóljon, illetve ha szexről van szó és netán kiszakad a gumi vagy valami egyből szóljon, ha nem szeretne 15 évesen anya lenni, akkor rád számíthat.

Mellesleg nem is biztos, hogy olyan tartós lesz ez a kapcsolat. Minden esetre támogasd, hogy bízzon meg benned, hívjátok meg a fiút, lehet, hogy bagós, de közben egész rendes gyerek.

2020. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
83%
20 éves voltam, amikor kikezdett velem egy 14 éves lány, 2 hónapik "jártunk", aztán eszébe jutott, hogy neki még a régi palija kell. Szex nem volt köztünk, csak csók. Cigiről meg annyit, hogy ő már javában cigizett, én akkor még nem.
2020. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!