Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovabb ez elfogathat...

Nem bírom tovabb ez elfogathatatlan számomra!! Mi erről a véleményetek???

Figyelt kérdés

a 14 éves kislányom nemrég mondta el nekem és az apjának hogy barátja van és 18 éves

számomra ez elfogadhatatlan!!De ha megtiltom neki hogy találkozzanak akkor csak összeveszünk és állandóan vita van itthon

Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normális? Mert ez nagy korkülönbség.


2020. okt. 22. 13:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
90%
15évessen jöttem össze a párommal ő akkor volt 19 éves..azóta eltelt 10év..Szerintem ismerd meg a fiút..és ne ítélkezz azért mert cigizik.
2020. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
29%
Remélem nincs gyereketek.
2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
95%

A lényeg az, hogy ne tiltással nevelj! Engem is úgy neveltek ezzel csak azt érték el, hogy mégjobban lázadtam és csakazértis az ellenkezőjét csináltam annak amit mondtak és nem mondtam el nekik semmit, megtanitottak jól hazudni.

Inkább ismerd meg a fiút, világosítsd fel a lányod a fontos dolgokról. Jobb, mintha a hátad mögött találkozgatnának, fontos a bizalom!

2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
83%
Mi van azóta?
2020. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen jöttem össze a párommal, aki akkor volt 22 éves, és azóta a férjem, és van egy kislányunk. L/27
2020. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem enyhén túlreagálod Kérdező, ez a korkülönbség talán kicsit sok de normális. Tini korban a lányoknak általában jobban tetszenek a kicsit idősebb fiúk.

Az pedig hogy cigizik nem jelent semmit. Max megkínálja a lányodat egyszer, de ha ő is elkezd cigizni az az ő sara.

Nekem is pont ennyi idősen volt egy 4 évvel idősebb barátom, a szüleim elfogadták. Persze nem repestek az örömtől, főleg nem apukám de tudták hogy normális srác és legalább megpróbálták megismerni...

Talán nem tiltani kéne, hanem beszélgetni a lányoddal. Tiltással nem mész semmire, talán csak még jobban akarja majd. Inkább üljetek le, vagy csináljatok valami programot együtt és akkor hozd fel a témát, és mondd el a véleményed. Mondd meg neki hogy szerinted a szex még nagyon korai lenne és ne csináljon semmi butaságot amit megbánhat stb.

2020. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
75%

Elmondom neked, hogy ha tiltod tőle, csak rosszabb lesz!

Engem anno eltiltottak egy fiútól,bármit megtettem hogy kijátszam a szüleim, bármilyen csúnya is volt tőlem, de én választottam, én szerettem, nem ők!

Azóta is ezzel a fiúval vagyok, és a szüleim is elfogadták! Sőt... Megszerették!

Ismerd meg a fiút, sok fiatal cigizik, de ha a lányod nem akar, nem lehet rá venni.

Ennyi

2020. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
37%

Amikor én voltam 15,akkor egy 25 éves sráccal jártam..nem vagyok rá büszke , de jó három év volt. És szerettük egymást. Persze a szüleimnek nem tetszett de anya tiszta fejjel gondolkodott , normálisan viszonyult hozzá, de belül tudta hogy nem fog sokáig tartani és vége lesz.


Így visszagondolva nekem is furcsa. De az hogy csak négy év van közöttük az NEM nagy korkülönbség , sőt...

2020. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!