Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom nem tud dönteni,...

A párom nem tud dönteni, meghívja-e az édesanyját az esküvőnkre. Mi lenne a jó döntés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Anyósjelölt az elejétől kezdve utált engem, mindent kritizált rajtam, de mindig csak a páromnak, ha én nem voltam ott (az előző barátnőivel is ugyanezt csinálta). Egy idő után elkezdett elfogadni, kedveskedett nekem (kedvenc étel, drágább, személyre szóló ajándék), jobban el tudtunk beszélgetni. A végére már azt mondtam volna, hogy egy pozitív-semleges kapcsolatunk lett.

Szeptemberben kérte meg a párom a kezem, rá pár hétre mondtuk el az anyjáéknak, majd a hetekben azt is, hogy megvan az esküvő dátuma és helyszíne is. Akkor látszólag örültek, de később a páromra rázúdította az összes vélt/valós hibámat, az elmúlt 3 év minden csipcsup dolgát (pl. miért ajánlok neki könyvet, hiszen erre neki nincsen ideje). Elmondása szerint elfogad engem, és nem akarja megmondani a fiának, mit tegyen, de szerette volna elmondani neki. A párom kiállt mellettem, illetve nyomatékosan megkérte, hogy a jövőben tartózkodjon minden kéretlen párkapcsolati, gyermekvállalási és gyermeknevelési tanácstól, véleménynyilvánítástól.

A párom és az anyja kapcsolata egyébként elég rossz, hideg és távolságtartó, illetve az anyai rokonságot (nagynénik, unokatesók) sem kedveli a párom. A szülei egyébként elváltak, az anyja a mai napig fúj a volt férjére, őt is állandóan kritizálja.

A párom jelenleg őrlődik, hogy meghívja-e az édesanyját (illetve a családot az ő részükről), mert szíve szerint nem hívná, de mégis bunkóság lenne, ha csak az apja oldaláról hívna vendégeket.

Ti mit tennének ebben az esetben?

(Két tanúst nem igazán szeretnénk.)



2020. okt. 28. 20:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35%
Hagyjátok a francba, miért kell a családot ilyen stressznek kitenni
2020. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
35%
Hagyjátok már a P...aba ezt a hülye lagzizast, mindenki csak muszajbol megy el
2020. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!