Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el azt a nevelőan...

Hogy mondjam el azt a nevelőanyámnak, hogy túl megengedő velem, felőlem lehetne akár kicsit szigorúbb is? Anélkül hogy megsértődne vagy hülyének nézne?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó h lesz . rja a fejem. Mindig kedves, jófej, sokat beszélünk.. De mivel a nevelőanyám, mindent rám hagy..


Csak ugye az utóbbi időben szétcsúsztam teljesen. Régen full jó tanuló voltam és sportoltam, most meg gyakorlatilag sz . rok a jegyeim, elhíztam és konkrétan egész nap semmi értelmeset nem csinálok


Bárkivel beszéltem erről vagy azt mondta h hülye vagyok örüljek neki, vagypedig azt hogy h nőjek fel, ha ez engem zavar, akkor tegyek ellene.. de közben azt látom másoknak ott vannak a szüleik akik nonstop cs . szegetik őket, h legyen jobb jegyed, menj el sportolni.. most nem azt mondom h ez jó, de tény h így könnyebb.. nem?


Fater külföldön dolgozik hónapokig, ha hétvégén néha hazajön nyilván nem ezzel fog foglalkozni. úgyh. gyakorlatilag a nevelőanyám nevel. a húgom, aki az ő lánya, ővele sokkal szigorúbb.

Hiába van bűntudatom h a házimunkát ha nem csinálom meg, akkor megcsinálják ők. néha önként ráveszem magam aztán persze rájövök h utálom és lustulok inkább tovább. pl. leszaladok a konyhába inni vmit, kiöntöm a felét a földre véletlen aztán felrohanok. és még le se cs*sz érte senki.


Persze full gyökérnek érzem magam, mert mások sztem örülnének neki ha ilyen laza életük van, de nemtom, sztem olyan vagyok akinek soha nem jó semmi.. szóval hogy mondjam el neki? nem akarom h azt higgye úgy érzem elhanyagol mert nem erről van szó.


2020. okt. 30. 15:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es köszi. ezt fogom mondani, a szigorúságot inkább hagyjuk..
2020. okt. 30. 16:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tanulj önfegyelmet!

Nem attól leszel sikeres az életben,hogy a nevelőanyád fegyelmez,hanem attól,ha lesz önfegyelmed. Most sajnos egy kicsit sincs benned,de ezen javíthatsz.

2020. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

16 éves vagy, írtad egyik kommentedben.


Lány vagy fiú? Ha lány, akkor természetes, hogy furdal a lelkiismeret a gondatlanságért, ha fiú - akkor KÜLÖN DICSÉRETES EZ A FEGYELMEZETTSÉGRE TÖREKVÉS!


Ui: legalább egészségesen motivált vagy! Elég sok fiatal még nem az, a Te korodban. Van már CÉLTUDATOD, TÖREKVÉSED JÓ IRÁNYBA! Csak így tovább! :)

2020. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a "fogadott" Kistestvérke Példája is külön szerencse ebben az esetben. A jó értelemben vett összeszedettségre ösztönzés.


Hány éves az a Kislány? Szabad megtudni?


14-es válaszoló voltam újra.

2020. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

12-es 14-es:


16/F vagyok. Köszi szépen :)

2020. okt. 30. 16:58
 17/19 anonim ***** válasza:

A Kicsi Lányka hány éves? Belépett már a kiskamaszkorba esetleg Ő is?


Milyen a viszonyotok? Mennyi ideje laktok együtt/ismered Őt?

2020. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológushoz nem kell pénz.
2020. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt végül? Beszéltél vele?
2020. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!