Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a fiam is meleg...

Szerintetek a fiam is meleg lehet?

Figyelt kérdés

17 éves, a legjobb barátja egy meleg srác, aki úgy egy éve bújt elő de azért előtte is lehetett sejteni, nagyon lányos kisfiú volt. A fiam jól fogadta, de néha már az az érzésem hogy ez nem csak barátság.

Osztálytársak, ezen kívül minden este chatelnek, és minden hétvégen 1 napot vagy nálunk, vagy a fiúnál együtt alszanak.

A lányom egy évvel idősebb, ugyanabba az iskolába jár és mesélte hogy a fiamat kiközösítik, cikizik azzal hogy ő is biztosan meleg. Rákérdeztem a fiamnál az iskolai problémákra, azt mondta mindenki gondoljon amit akar, őt nem érdekli. (Nagyon határozott jellem szerencsére).

Egyébként én elfogadnám ha meleg lenne, de sajnálnám, félteném a nehézségek miatt. Az apja viszont nagyon homofób, már ezt a barátságot sem nézi jó szemmel. (Szerencsére nem sokat tud, mert külön élünk).

A fiamnak egyébként nem volt még barátnője, nem beszél a lányokról egyáltalán.


2020. nov. 1. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Van ra esely.
2020. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Megtörténhet, de akkor tudhatod csak biztosra, ha rákérdezel
2020. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

"és minden hétvégen 1 napot vagy nálunk, vagy a fiúnál együtt alszanak"


Őszinte legyek? Szinte biztos, hogy a fiad meleg, és ezzel a fiúval szerelmi kapcsolatban van.

2020. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elmondta volna már ő is, ha ilyen határozott. A te hozzáállásodból biztos tudja, hogy előtted nem kéne titkolni.
2020. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Meglehet, de én nem kérdeznék rá maximum ha úgy adódik a pillanat, majd megnyílik ha akar.
2020. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
12%
Heteroszexuális srácok nem alszanak együtt. Meg nem is csetlegetnek egymással, hanem fociznak, kocsmáznak, ha meg kockábbak, akkor számítógépes játékokat játszanak együtt.
2020. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Van rá esély, de nem hiszem
2020. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Sanszos. Kérdezzél rá finoman.
2020. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Na, megérkezett a mai napra rendeltetett önszórakoztató válaszbegyűjtő mesénk.
2020. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bellatrix:3 ***** válasza:
88%
#6-nak szoktak ám a heteroszexuális srácok is együtt aludni. Pl házi buliba ha ottalvós és csak így férnek el és nyilván nagyon jó barátok. Láttam már ilyet egyik sem meleg ha úgy adódik simán együtt tudnak aludni nem csinálnak ebből ügyet. Szóval nem kell egyből arra gondolni, hogy meleg.
2020. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!