Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet bebizonyítani a...

Hogy lehet bebizonyítani a családnak hogy nem vagyok meleg?

Figyelt kérdés
Mindenki annak néz mert még nem volt nővel dolgom sose pedig két év múlva 30 leszek. De nem vagyok meleg, csak se ismerkedni nem tudok, se nem nézek ki jól. Hogyan lehetne ezt bizonyítani? Én undorodom a férfi társaimtól. Meg anyám nem hajlandó hazudni hogy volt csajom hanem mindenkinek elmondja hogy nem volt. Ez miért van?

2020. aug. 10. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Fizetsz egy rosszlánynak jöjjön házhoz 1 órára.
2020. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Argloss ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, senkinek nem kell bizonyítanod semmit. Ha valaki a személyes teredben turkál, akkor határozottan el kell küldeni szilvát szedni...
2020. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De idegesítő hogy melegnek néznek. Már aki ismer az is, nem csak a család.
2020. aug. 10. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

De miért hiszik azt hogy meleg vagy?

Én pl asszociális vagyok és ezért nem volt még barátnőm 30 évesen, a nők számára teljesen érdektelen vagyok. Nem igazán járok el sehova nem ismerkedem szóval senki sem hisz melegnek mert tudják ismerőseim és rokonaim milyen vagyok

2020. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy homofób vagy?
2020. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudjál de ez undorító anyád részéről, másnak mi köze a te nemi életedhez hogy eddig senkid se volt. Az meg hogy bizonyítani az se lesz jobb ha nővel állítasz be akkor meg mindenkinek azt fogja mondogatni hogy majdnem 30 éves korára végre sikerült összejönnie egy nővel.
2020. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6. Jó hát mondjuk nem tud hazudni az igaz, nem erőssége.
2020. aug. 10. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Állíts be egy provokatív fotót egy helyes nőről háttérképnek a telefonodon.
2020. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Hívj kurvát 1x-2x havonta és annyi!
2020. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Akkor lennél meleg, ha viszont a férfi szexpartnerek egymásnak adnák a kilincset.

Ha se nő, sem férfi nincs az életedben, akkor nem tudom, honnan vonja le anyád (és mások) ezt a messzemenő következtetést?

Egyébként senkinek semmi köze hozzá, én nem magyarázkodnék és nem bizonygatnék, mindenki menjen a fenébe!

2020. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!