Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve mondtam el, hogy meleg vagyok, nagyon rosszul fogadták, viszont most úgy érzem, hogy mégsem vagyok meleg, hanem hetero vagyok, esetleg enyhe bi... A fiúk egyáltalán nem érdekelnek már, a lányok annál inkább!!


Hogy mondjam el nekik?


Köszönöm.


2020. nov. 1. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ezt azért csak könnyebb lesz nekik elmondani, főleg ezekkel a szavakkal, amiket a leírásba írtál.
2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Mutasd be nekik a barátnőmdet, addig úgysem vesznek komolyan.
2020. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy leírtad, őszintén
2020. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Jaj de ciki ez, te jó ég.
2020. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kell nekik elmondani, végtére is nincs párkapcsolatod most (leírás alapján). Szerintem nem is vennének komolyan. Majd ha úgy adódik hogy van valakid akkor mondd el nekik hogy egy ideje rájöttél hogy tévedtél.
2020. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akkor mondd el nekik ezt amikor már te is 100%-ra biztos vagy ebben, mondjuk ha lesz már egy komoly kapcsolatod egy lánnyal. Mi van ha megint másképp fogsz érezni és akkor csak össze-vissza hülyíted őket?
2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ne mondj nekik semmit egyelőre. :D Feltételezem, hogy nagyon fiatal vagy még, előfordul, hogy egy ideig az ember maga sem tudja mit akar. Nehogy az legyen, hogy aztán meg újabb két év múlva megint azt mondod nekik, hogy meleg vagy, még 3 év múlva meg már inkább férfitestbe zárt nő. :D
2020. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha kicsit is vonzódtL a fiukhoz akkor te nem vagy hetero
2020. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Savlekotő ***** válasza:
39%
Nem jött be a coming ut,most hogy gondolom kiestél a pixisből inkább heteró vagy.. Ezek amik a mai emberekben gyomorforgatóak hogy érdekből bármit,bárhova bármilyen köpenyt felvesznek..
2020. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Amig el nem olvastam a rwszletezesed azt hittem ez lesz a mai nap l3gviccesebb kerdese:-), es a melegeket parodizalod.


Semmi gond. Folosleges elmondanod. Ha lesz komoly baratnod vidd haza es mutasd be, hogy a baratnod.

2020. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!