Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy ne legyek olyan mint apám?

Hogy ne legyek olyan mint apám?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy idióta viselkedése, és nem szeretnék még egy csöppet sem olyan lenni.

Nyilván amennyire lehet, törekszem is, de van amikor az ember nem látja magát kívülről, hirtelen fel indulásból cselekszik.

Van még rajtam kívül ilyen?


2020. nov. 4. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kis lepesekben mukodik. De egy stilus ami nagyon kozel all hozzad vszinu nehez levetkozni, mindig visszakoszon. De a szemelyiseged lehet epiteni, ha figyelmes vagy kis lepesekkel gondolom. Hasonloan egy eletmodvaltashoz. Vegyuk azt hogy elkezdesz gyogyteazni. Es akkor ezzel egyutt johet az hogy a teazas utan mondjuk rendet raksz es csinalsz valami olyan szellemi gyakorlatot amivel jobb emberre valsz. :D en ezt igy tudom elkepzelni, bar meg nem probaltam tudatosan. Igaz volt hogy rendszeresen edzettem, az pl pozitivan hatott a hangulatomra.

Milyen tulajdonsagokra gondolsz?

2020. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!