Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom bemutatni a barátom...

Nem akarom bemutatni a barátomat a szüleimnek. Normális ez? Mivel védhetem meg magam?

Figyelt kérdés

6 év van köztünk. Anyámék már azon ki voltak akadva, hogy testvérem egy 4 évvel fiatalabb lánnyal jött össze, indok: mert hozzá még gyerek. 17-21 évesek voltak ekkor, még együtt vannak. Én 21 vagyok, eddig egy barátomat se mutattam be itthon, mert egyik se volt komoly. Ha a későbbiekben kiderül, hogy mennyivel idősebb akkor folyamatosan azt kapnám a szemembe (vagy a hátam mögött), hogy gyerek vagyok hozzá, elhagy, mert gyerekesen viselkedek, akkor meg gyereket akar nekem csinálni, mert abban a korban van és hasonlók, ezekre meg nem vagyok kíváncsi. Barátomnak már mondtam mire számíthat, de így is akar velük találkozni.


Szerintetek normális, hogy ezt érzem? Persze azt sem akarom, hogy barátom azt higgye szégyellem, pedig nem így van, inkább fordítva érzem ezt.


2020. nov. 7. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek 9-essel. Várni kéne jövő tavaszig, nyárig. Ha addig széjjelmentek, akkor kár lenne miatta hallgatni a szüleid beszólogatását.
2020. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha a barátod szeretne bemutatkozni a szüleidnek, akkor vidd el. Hagyd, hogy ő győzze meg a szüleidet arról, hogy rosszul gondolják. Már ha egyáltalán... Ugyanis ez jelen pillanatban csak a te elképzelésed, hogy így reagálnának, egyáltalán nem biztos.


Megjegyzés: 20 évesen ismertem meg a páromat, életem szerelmét. Ez 33 éve volt. Ő akkor 26 éves volt. Mai napig együtt vagyunk, 3 gyereket neveltünk fel (én "sürgettem" jobban a gyerekvállalást, nem a párom).

2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!