Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom gazdag. Normális,...

A barátom gazdag. Normális, hogy félek ezért bemutatni a szüleimnek? Miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség... De félek, hogyha bemutatnám őt, akkor azt gondolnák, hogy nekem a pénz dominál, vagy ilyesmi.

Idősebb is nálam, elég gazdag is.


Nem tudom, miért van bennem ez a szorongás velük kapcsolatban, lehet azért, mert még sosem mutattam be senkit... Vagy ez normális?


2016. márc. 14. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia! :) Nem hiszem,hogy a szüleid azt gondolnák rólad,hogy neked a pénz az ami igazán fontos,habár nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem ennyi idő alatt már megismertek téged elég szépen,de ha ennyire félsz a helyzettől ülj le szüleiddel és mond el nekik a dolgokat,biztos vagyok benne,hogy nem fognak semmi rosszat gondolni se rólad,se a párodról.Szerintem inkább azért félsz a helyzettől mert ő az első fiú akit hazaviszel bemutatni.:) Nem egy kellemes helyzet legalábbis számomra sosem volt,mindig is utáltam,de csak az első pár perc a kellemetlen..:D Hozzáteszem amikor én először mutattam be otthon fiút nagyon féltem,szóval szerintem inkább ezért szorongsz. Sok sikert! :)
2016. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az első pasim élt jólétben, és nem azt gondolták a szüleim, hogy engem a pénz motivál vele kapcsolatban, hanem, hogy majd ő elhagy egy pénzesebb, anyagilag hozzá közelebb álló nőért, és hogy az ő családja nem fog sose igazán elfogadni.

Bár én sose hittem ezt, végül így alakult ténylegesen.

Ha rendesek a szüleid, féltenek majd.

2016. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért szorongsz inkább, mert sokkal idősebb nálad?
2016. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi a korkülönbség?
2016. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A szüleid is beláthatják, hogy ez nekik is jó, például fel tudjátok újítani a lakásukat.
2016. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Nincs vele semmi baj ha a penze miatt vagy vele.
2016. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem inkabb amiatt aggodsz, amit a vegen irsz, hogy meg nem mutattal be senkit. Az en baratom apja is eleg jol keres, en is feltem bemutatni (neken is ö az elsö, akit bemutatok), bar en inkabb attol feltem, hogy jaj mit fog gondolni a pasi a hazunkrol.
2016. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mered, mert valószínű, hogy tényleg a pénze miatt vagy vele.


Ha olyan lány lennél, akinek nem számít a pénz (vagy legalábbis nem elsősorban az számít), akkor nem aggódnál, hiszen a szüleid ismernek, nem? Az én lányom bátran hazahozná magát Rockefellert is, mert tudja, hogy tudom, nem érdekli, ki milyen gazdag...

2016. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a szüleid mégis honnan tudnák meg első találkozáskor, hogy gazdag? Talán azzal kezdi a bemutatkozást, hogy elmondja a nevét és a havi bruttó keresetét?
2016. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!