Anyukám skizofrén?

Figyelt kérdés

Anyukám 50 éves nő, egyedül élek, apámról semmit se tudok vagy 10 éve.

Nos állandóan megy itthon a telefonról hangfelvétel, és raktározza a gépén, vagy pendriveján. A szomszédok utálják, mert volt olyan, hogy szetkente trutyival az ajtójukat. Sokszor van, hogy random el kezd üvöltözni itthon, hogy a szomszédban beszélnek, de semmit se hallok. Mikor kalapálnak, azt hiszi ez neki szól, és elkezd anyázni hangosan.

Otthon csak suttogva beszél hozzám, mert azt hiszi hallgatják.

Egyik nap van mikor kedves a szomszédokkal, másnap meg üvöltözik velük. Sokszor elindult külföldre, mert új életet akar kezdeni, állítólag valami bűnöző kényszeríteni akarja őt valamire.


Egy garzonban élünk, anyum nem dolgozik, így igazából egész nap otthon van.


Nagyon nem értem ezt az egészet, és félek. Anyám egyáltalán nem törődik velem, és környező felnőttek (tanárok, volt ismerősök) feltételezik, hogy baj van.



2020. nov. 14. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
azelőtt kéne orvos, mielőtt ön- és/vagy közveszélyes lesz
2020. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Milyen bűnöző akarja őt kényszeríteni? És mire? Egyedül hogyan élne meg külföldön?
2020. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy eltűntem. Anyám volt már Sümegen, de valahogy kiszöktették. (Nem tudom, hogy, de hasonlóért volt benn, ez mondjuk még 90es években volt, mikor meghalt az anyja)

Nem tudom én se, folyton ezt mondagatja, hogy hamis tanúvallomás. Most már kutya ugatás hangokat hall, én nem hallok semmit se továbbra se.

A helyzet annyira elfajult, hogy ő azt mondta, hogy ebben én is benne vagyok, és mikor ki megy külföldre én is bukni fogok, nem érdekel hogy a gyereke vagyok. Nem tudom mi ez de valamit tennem kéne, de intézetbe nem akarok kerülni, de lelkileg összeroppanok.

2020. dec. 4. 12:55
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem te roppansz össze, hanem anyád válik kezelés nélkül egy nyáladzó zombivá. Vele törődj, a beteggel, ne magaddal.
2021. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De én fogok. Elég nagy teher nekem.
2021. febr. 12. 13:28
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló vagyok. Azóta mennyit változtak a dolgok? Már nem suttogva beszél hozzád otthon anyukád?
2021. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy ismerőssel, majd találkozok vele és beszélni fogok vele mit tegyünk.
2021. febr. 12. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!