Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám skizofrén lenne?

Anyukám skizofrén lenne?

Figyelt kérdés

Vannak furcsa igen megnyilvánulásai.. Pl: van egy fiú aki elég régóta udvarolgat nekem. Egyszer elenged vele, egyszer nem. Mondta az elején nem bánja ha elmegyek vele sétálni stb. Van, hogy megbeszéljük előre a találkozást, szólok anyukámnak és azt mondja oké elmehetek, de itt jön az, hogy a találkozás előtt 1 órával elkezd velem kiabálni. Nem mehetek, lejáratom magam, még csak 16 éves vagyok, ráérek ezzel. Ilyenkor elég kellemetlenül érzem magam, mikor mondanom kell a fiúnak, hogy anyukám nem enged el.


Másik példa erre az, hogy nagyon szereti a virágokat és elkezdte elajándékozgatni. Kérdeztem tőle hogy miért és azt mondta hogy elege van belőlük. Most valamelyik nap elment vásárolni és vett vagy 2 ládával és itt ültetgette őket nagy boldogan.


2016. ápr. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Talán ráférne egy pszichológus, de esetleg megbeszélhetnétek.
2016. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A skizofréniának ehhez semmi köze.


Igazából nem akar elengedni, csak mondja, és valószínűleg abban reménykedik, hogy valamiért elmarad majd a randi.


A virágos esetre: te még soha nem jártál úgy, hogy meggondoltad magad? :)

2016. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek nem annyira furcsa megnyilvánulások, hogy ennyire súlyos betegségre gyanakodj. Egyszerűen nem tudja a helyén kezelni a helyzetet, hogy barátod van, mert valószínűleg új neki a szitu, meg kellene nyugtatnod, hogy nem csinálsz semmi hülyeséget és érdemes betartanod a szabályokat, időben hazamenni, stb., ettől a szülők nagy része normálisabb lesz. A másik, amit írsz, pl. én is el szoktam ajándékozni a régi, megunt ruháimat, de attól még újakat is szoktam venni.
2016. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Másik példa erre az, hogy nagyon szereti a virágokat és elkezdte elajándékozgatni. Kérdeztem tőle hogy miért és azt mondta hogy elege van belőlük. Most valamelyik nap elment vásárolni és vett vagy 2 ládával és itt ültetgette őket nagy boldogan."


Ha valaki megunja valamely dolgait, s eladja, majd vesz helyette újakat, akkor az neked elmebeteg? :)

Érdekesek a következtetéseid.

2016. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!