Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hiszi azt anyukám,...

Miért hiszi azt anyukám, hogyha vegetáriánus vagyok, akkor skizofrén leszek és megfogok őrülni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak aggódik vagy nem akarja, hogy más legyek.

2015. júl. 18. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Butaság a köbön. Én nem játszanék ilyen súlyos szavakkal, főleg nem a gyerekeimmel szemben, de hát 'ahány ház, annyi szokás'- ahogy tartja a közmondás.
2015. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert hallott valahol valamit fél füllel és ebből ő már ideológiát gyártott. Gondolom életében nem látott még vegetáriánus embert, de előítéletgyártás nagyon megy neki.

A helyedben megkérném hogy hagyja abba amíg el nem olvas legalább egy könyvet erről az életmódról.

2015. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyszerűen csak így akar rávenni, hogy normálisan egyél. Ettől függetlenül a skizofréniával való "fenyegetőzés" baromság, és semmi valóságalapja sincs.
2015. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert állitólag elég fiatal vagyok és hogy a húsban olyan dolgok vannak, amik segítenek a fejlődésemben. Köszönöm a válaszokat!:)
2015. júl. 18. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmi nincs a húsban, amit vegetáriánus táplálkozással ne tudnál bevinni. A B12 vitamin a tejben és tojásban is megtalálható. Rengeteg oldal van már a neten a vegetáriánus életmódról, próbálj minél több információt szerezni és változatosan táplálkozni, akkor semmitől nem kell tartanod. anyukádnak sem ártana tájékozódnia a témában.
2015. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2015. júl. 19. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

"..Miért hiszi azt anyukám, hogyha vegetáriánus vagyok, akkor skizofrén leszek és megfogok őrülni?.."


Ugyanezzel ijesztgették régen azokat akik önkielégítést végeztek. Legalább annyi valóságalapja van. Nevetséges, hogy manapság ilyesmit kitalál valaki.

2015. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AnonymusKing100 válasza:
32%
Anyukád csak jót akar és nem szeretné ,hogy ilyen buta legyél ,kell fehérje mindenkinek!
2015. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Pont az beszél a butaságról, aki azt hiszi, hogy csak a húsban van fehérje....
2015. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!