Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám tönkretette az életem....

Apám tönkretette az életem. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Még meg sem születtem de már gyakorlatilag akkor is bántott. Anyámat terhesen megverte és hasba is vágta amikor benne voltam már.Születésem után tinédzser koromig nagyon nagyon durva dolgokat csinált velünk. Engem érzelmileg elutasított és semmibe vett. Pokol volt az életünk és keserű küzdelem. Ezután egész életemben minden közösségben engem bántottak és aláztak. Mindenki belém törölte a lábát mondván hogy ennyit érdemlek. Ebből kifolyólag meggyűlöltem az embereket. Plusz még örököltem apám csúnya indulatos nézését és az engem ért bántalmak miatt haragszom az egész világra és pokoli háború dúl bennem. Hihetetlen indulat forr bennem. Nem vezetem le senkin. Nem bántok senkit. A szigorú tekintetem és a bennem lévő pokoli harag miatt biztos vagyok benne hogy nagyon rossz a kisugárzásom ami miatt nem vagyok népszerű. Ugyanúgy utálnak az emberek csak már nem bántanak mint gyerekkoromban a többiek hanem rosszul vannak tőlem. Nemhiába nem volt sosem barátnőm sem. Így nem is lehet.

Jártam már pszichológusnál, de nem teljesen oldódott meg a gondom mert közben ezekre a dolgokra rájöttem és így ennek a komplex probléma halmaznak csak egy részével dolgoztunk. Azt hiszem komolyabb dolog kell ide mint egy mindenre bólogató pszichológus. Le akarom ezt az egészet tenni. Szeretnék kapcsolódni az emberekhez ahogy m a normális társaim teszik. De így nem megy. Tele haraggal és ezzel az iszonyú tömény rosszal amit sugárzok csak utálatot kapok majd és csak menekül mindenki előlem. A családállítás megoldást jelenthet? Mennyire lenne ez hasznos? Meg akarok szabadulni minden problémámtól és normális emberré válni akit értékelnek a társai. Pokoli élet ez így. Teljes magány. Mit javasoltok? Egyedül ezt nem lehet felszámolni. Bármeddig hajlandó vagyok elmenni azért hogy egészséges lelkületű ember legyen belőlem aki lehet szeretni.


2020. nov. 15. 12:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Légyszi ne! Nem értékel a hittan és a vallás, sőt taszít
2020. nov. 17. 09:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom kérdező, hogy igy alakult az életed, az en gyerekkorom is pocsék volt. Nekem az valt be hogy soha nem gondolok rá. Neked is ezt tudom ajánlani, hogy probald meg elfelejteni, lezarni es tovabb lepni. Tudom nem könnyű dolog ez, probald mindig meglatni a jót, hisz mi tudjuk igazán, nekunk nem járt ez olyan természetesen mint masoknak. Próbálj barátkozni, persze ez sem megy konnyen de probalkozni kell és amit en meg ajanlani tudok neked soha ne beszelj senkinek a nehezsegeidrol, mert az emberek nem szeretik ezeket hallani ha kerdeznek magadról olyanok akik nem ismernek, csak pozitív dolgaidrol beszelj nekik ismerkedéskor meg kesobb is. Pszichológust ha ugy erzed igenyled, keress fel.
2020. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!