Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma brutálisan összevesztem a szüleimmel és a húgommal. A húgommal a viszonyom eleve borzalmas, én ki merem jelenteni, nem szeretjük egymást, szerintem mindketten egyke típusok vagyunk, de pechünkre ott van a másik.


Ma a húgom lekurvázott engem. Először szépen mondtam, hogy várom a bocsánatkérést, nem hatott, sőt megismételte. Elkezdtünk üvöltözni egymással, egymást követték a dolgok. Végül összeverekedtünk, ő a nyakamba mélyesztette a körmét, én meg behúztam neki teljes erőből. A szüleink a kiabálásra értek haza, meg a földön egymást csépelésre. Nem volt könnyű szétszedni minket, ki tudtam volna kaparni a szemét.


A szüleimk engem meg sem hallgattak (mindig azt mondják, nekem legyen több eszem...). Mivel nem hallgattak meg, velük is összevesztem, mérgezőnek, kivételezőnek és a húgom imádóinak neveztem őket. Az a féreg meg vigyorgott a háttérben.


A legnagyobb gond, hogy holnapra meghívtak minket vendégségbe a bácsikám és a nénikém. Nem akarom megkockáztatni, hogy ott is összeveszünk, meg amúgy is majdnem ölni tudnék (a nénikémet és a bácsikámat viszont nem akarom büntetni). Ezt most bejelentettem, és a szüleim most nekem estek, hogy ezt hogy gondolom.


És a másik kérdés: ez az egész három órája volt. Azóta lüktet a fejem, lüktet a gyomrom. A vérnyomásomat tíz percenként mérem. Három órája 218 volt, öt perce 207(normál állapotban kb. 130 szokott lenni). Levegőt is nehezebben kapok. Érdemes mentőt hívni?


17/L.


2020. okt. 2. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
igen. látlelet is menjen, a többi majd alakul
2020. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%
Ez a vérnyomás nagyon magas, mindenképp csinálj valami nyugtató gyakorlatot, ha nem javul, akkor hívd fel az orvosod!
2020. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy egyke típus vagy, gondolom nagyszerű otthon a családi légkör, Te vagy a családi dinamikában a bűnbak, a fekete bárány, amirol nem Te tehetsz, aztán ez van. Nem normális, ami történik Nálatok.
2020. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Szólj a szüleidnek,h.sz@rul vagy! Legalább nem kell menned holnap vendégségbe.
2020. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú olvasni, mennyire nem bírjátok elviselni egymást. Ezt a szüleitek rontották el, sajnálom. Próbálj meg lehiggadni, ez a vérnyomás nagyon magas.
2020. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Mindkettotoket meghalgatnam. Miert kurazott le? Mi volt az elozmenye? Miota nem birjatok egymast? Hany evesek vagytok?


A szuleidnek egyenloen kellene mindkettotokkel beszelni hogy mi a problema, hat itt elbuktak rendesen. Grat nekik.

2020. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Jobban vagy? :(
2020. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Este 10-kor bementem az ügyeletre, hál Istennek csak öt perc séta. Mértek vérnyomást, 195 volt. Megfigyelésre bent tartottak ma reggelig. Kaptam nyugtatót, amit egy hónapig szednek kell. Szüleimet értesítették (nem szóltam, hogy elmegyek, nem néztem ki belőlük, hogy komolyan veszik a dolgot). Vendégséget lemondták, most nagyon vigyáznak rám, a húgomat meg irgalmatlanul leszidták (öröm az ürömben.)


Mindenkinek köszönöm a megértést, és a jótanácsokat.


A húgommal meg mindig is háborúztunk a szüleinkért. Most az a húgom baja, hogy tetszik neki egy fiú, aki tőlem kért randit, amire amúgy nemet mondtam.

2020. okt. 3. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahj jobbulast! Ez neki akkora utes hogy a kiszemeltje teged valasztott ugymond. De nagyon gyerekes viselkedes akkor is hogy teged bszogat. Mert errol te nem tehetsz es meg nemet is mondtal. A szuleidnek elkene vele beszelnie... es jo hogy kicsit felfogyeltek rad is
2020. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hugi hány éves, mert ez kimaradt a történetből.
2020. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!